Pieteikšanās projekta TŪRISMS KOPĀ noslēguma konferencei
LEADER sadarbības projekta "Tūrisms kopā" ietvaros tiek organizēta noslēguma konference, kurā atskatīsies uz  īstenotajām aktivitātem un sasniegtajiem mērķiem, paneļdiskusijā analizēs līdzšinējo starpnovadu sadarbību tūrisma attīstības veicināšanā un iedvesmas stāstos ar ieguvumiem no "pandēmijas laika" dalīsies dažādi uzņēmēji.
Konferenci moderēs Edgars Ražinskis.

Lai pieteiktos konferencei, lūdzu, aizpildiet anketu! Dalības apstiprinājumu un programmu saņemsiet uz norādīto e-pasta adresi.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Lūdzu, norādiet savu vārdu un uzvārdu! *
Pārstāvētā uzņēmuma, organizācijas vai pašvaldības nosaukums! *
Kuru novadu pārstāvat /kurā veicat saimniecisko darbību? *
Lūdzu, norādiet savu tālruņa nr.! *
Lūdzu, norādiet savu e-pasta adresi! *
Jūsu ievērībai!
Lai informētu sabiedrību par konferences norisi, publiskā pasākuma laikā var notikt foto vai video fiksācija. Attēli var tikt ievietoti projekta "Tūrisms kopā" informatīvajos kanālos – Vietējo rīcības grupu mājas lapās un sociālo tīklu profilos, sadarbības pašvaldību ikmēneša informatīvajos biļetenos, mājas lapās vai sociālajos tīklos.
Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: biedrība "Pierīgas partnerība", juridiskā adrese: Mazcenu aleja 33/3, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV 2167, veic personas datu apstrādi sabiedrības informēšanai. Personas ir tiesīgas jebkurā laikā lūgt pārzinim dzēst savus datus.

Pasākuma dienā, ierodoties konferences norises vietā, būs nepieciešams aizpildīt apliecinājumu, ka Jūs un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis vai teritorijas (atbilstoši Veselības ministrijas publiskotajai informācijai), neesat bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un, ka neatbilstat kādai no personu grupām, kam ir noteikts pienākums ievērot mājas karantīnu vai pašizloāciju saistībā ar Covid-19 infekciju vai aizdomām par to, kā arī šobrīd nav novērojams elpceļu infekcijas pazīmes (piemēram, paaugstināta temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, iesnas, elpas trūkums).
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy