Eğitimci Bağışları - AODA Değerlendirmeleri (2018/19)
Bu anket Google İrlanda tarafından yürütülmektedir. Katılımınız isteğe bağlıdır. Aşağıdaki sorulardan herhangi birine cevap vermemeyi seçebilirsiniz. Anketin tamamlanması yaklaşık 15 dakika sürecektir.

Programın bir sonucu olarak neler öğrendiğinizi anlamak için Öğrenim Öncesi ve Sonrası Anket cevaplarınızı karşılaştırabilmemiz açısından önemlidir. Aşağıdaki bölümde e-posta adresinizi belirtmemeyi tercih edebilirsiniz, ancak belirtirseniz şunları yapabiliriz:

1) Öğrenim Öncesi ve Sonrası Anket cevaplarınızı karşılaştırmak
2) Eğitimci Bağışları eğitmenlerinin çeşitli deneyimlerini doğru bir şekilde temsil etmek
3) Onay vermeniz halinde, Eğitimci Bağışları deneyiminiz hakkında takip soruları ile sizinle iletişim kurmak.

** Bu anketten toplanan bilgiler Google tarafından, Eğitimci Bağışları öğretmen Mesleki Gelişim programını geliştirmek ve iyileştirmek için kullanılacaktır. Toplanan bilgileri, Eğitimci Bağışları Mesleki Gelişim programınızı barındıran kuruluşla paylaşacağız, ancak e-posta adresinizi paylaşmayacağız. Google, verileri Google’ın Gizlilik Politikası’na uygun şekilde işleyecektir (http://www.google.com/policies/privacy/). Bu ankete cevap vererek, Google'ın Gizlilik Politikası'na uygun şekilde işlenmesini kabul etmiş olursunuz.**

Geri bildiriminiz bizim için değerli - teşekkürler!

Lütfen e-posta adresinizi girin. / Please enter your email address.
Öğrenim Öncesi ve Sonrası cevaplarınızı karşılaştırabilmemiz için lütfen her iki ankette de aynı e-posta adresini kullanın./ To ensure we can match your Pre and Post-Learning responses, please use the same email address in both surveys.
Your answer
Google (veya Google adına bir üçüncü taraf), Eğitimci Bağışları deneyiminiz hakkında takip soruları içeren e-posta (yukarıda belirttiğiniz e-posta adresinize) göndererek sizinle iletişim kurabilir mi? / May Google (or a third party on behalf of Google) contact you by email (at the email address you inserted above) with follow-up questions about your Educator Grants experience?
Bu takip sorularına verdiğiniz cevaplar, Google tarafından, Eğitimci Bağışları öğretmen Mesleki Gelişim programlarını sağlamak ve iyileştirmek için kullanılacaktır ve Google, söz konusu verileri Google'ın Gizlilik Politikası'na uygun şekilde işleyecektir (http://www.google.com/policies/privacy/). Aşağıda "evet" cevabını vererek, verilerin Google'ın Gizlilik Politikası'na uygun şekilde işlenmesini kabul etmiş olursunuz. Google’ın herhangi bir zamanda sizinle iletişime geçmesini durdurabilirsiniz. / Any answers you provide to those follow-up questions will also be used to by Google to provide and improve the Educator Grants teacher professional development (PD) programme and Google will process the data in accordance with Google’s Privacy Policy (http://www.google.com/policies/privacy/). By responding “yes” below you agree to that processing in accordance with Google's Privacy Policy. You can opt out from being contacted by
Eğitimci Bağışları Mesleki Gelişim fırsatınızı hangi kuruluş barındırıyor? / Which organisation is hosting your Educator Grants Professional Development (PD) opportunity?
Bu Mesleki Gelişim fırsatını ilk kez nasıl duydunuz? / How did you first hear about this PD opportunity?
En uygun cevabı seçin. Seçeneklerden hiçbiri size uygun değilse, "diğer" seçeneğini seçin. / Choose the best answer. Use "other" only if none of the options apply.
Neden bu Mesleki Gelişim fırsatıyla ilgileniyorsunuz? / Why are you interested in this PD opportunity?
En uygun cevabı seçin. Seçeneklerden hiçbiri size uygun değilse, "diğer" seçeneğini seçin. / Choose the best answer. Use "other" only if none of the options apply.
Bir sınıf öğretmeni misiniz? / Are you a classroom teacher?
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Google.com. Privacy & Terms