Євромайдан в регіонах: Дніпро
Запрошуємо долучитися до онлайн-розмови про Євромайдан у Дніпрі Традиційно розглядатимемо питання, чому активісти вийшли на протести, як це – бути лідером страйку, які особисті історії про Майдан мають спікери та як Революція Гідності змінила життя їхнє життя та населення регіону.

Кілька цікавих фактів про Дніпропетровський Євромайдан:

- У Дніпропетровську Євромайдан збирався на Європейській площі у центрі міста. За різними даними, на ньому одночасно збирались від 500 до 2 000 мешканців регіону.
Одне з чисельних побиттів маніфестантів на Європейській площі сталося під час зачитування судовими виконавцями постанови про заборону акції. У цей момент нікого з правоохоронців, які до цього чергували на площі, поруч не виявилося.
- 28 листопада Дніпропетровський майдан відновив свою активність, незважаючи на заборону суду щодо проведення будь-яких акцій та мітингів на Європейській площі.
- 7 грудня активісти Майдану пікетували будівлю обласної державної телерадіокомпанії “51 телеканал”, вимагаючи об'єктивності й незаангажованості в телевізійних новинах і авторських програмах. Протестувальники аргументували це тим, що дніпропетровське державне телебачення, яке утримується на кошти платників податків, репрезентує тільки одну точку зору на події, які відбуваються в регіоні, – провладну. Учасники акції передали генеральному директорові телекомпанії відкритого листа з вимогами “забезпечити однакове представництво всіх політичних сил в ефірі”, але, крім охорони, до протестувальників ніхто не вийшов.

Ділитимуться свідченнями про Майдан у Дніпрі:

Ірина Рева – активістка Євромайдану в Дніпрі, громадська активістка, волонтерка.
Максим Гошовский – активіст Євромайдану в Дніпрі, громадський активіст, волонтер.
Сергійчук Руслан – активіст Євромайдану в Дніпрі, учасник бойових дій.
Іван Маркевич - координатор Євромайдану в Дніпрі.

Модераторка – учасниця Громадського сектору Євромайдану, співробітниця Національного музею Революції Гідності Ольга Сало.

Де: Перший Музей АТО, м. Дніпро

Коли: 30 листопада, 18:00

Онлайн-дискусія є частиною циклу публічних зустрічей із представниками спільнот Майдану в регіонах. Проєкт започаткував Національний музей Революції Гідності наприкінці листопада 2019 року. Мета ініціативи – задокументувати свідчення учасників Революції Гідності. Це допоможе науковцям при дослідженні аспектів цих подій.
Трансляцію дивіться на сторінці події, на цій сторінці нашого сайту та на сторінках:
Національного музею Революції Гідності
Інформаційно-виставкового центру Музею Майдану

Пресслужба Національного музею Революції Гідності
+38 098 66 11 833, press@maidanmuseum.org


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище та ім'я *
Е-пошта *
Номер телефону *
Сфера діяльності *
Запитання до спікерів *
Хочу отримувати розсилку подій Музею Майдану *
Обробка персональних даних
Заповнюючи цю форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних. Наша організація гарантує повну конфіденційність персональної інформації, а також запобігання передачі даних третім особам.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy