Formularz zgłoszeniowy do bezpłatnego webinarium pt. "Zagraj w przyrodę! Smartfon i mobilne gry terenowe w edukacji przyrodniczej i turystyce", które poprowadzi Marcin Skrabka z Good Games w dniu 15.06.2021 r. o godz. 10:00.
Szanowni Państwo,

zapraszamy wszystkich pracowników PARKÓW NARODOWYCH, LASÓW PAŃSTWOWYCH, PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH, OŚRODKÓW EDUKACJI EKOLOGICZNEJ do zapisania się na webinarium pt. "Zagraj w przyrodę! Smartfon i mobilne gry terenowe w edukacji przyrodniczej i turystyce", które zostało zorganizowane przez Good Games (https://goodgames.pl).

O CZYM POROZMAWIAMY PODCZAS WEBINARIUM?

Młodzież kocha gry i smartfony. To obecnie jedyne skuteczne środki dotarcia do większości młodych ludzi.
Millenialsi oraz pokolenie Z to trudny odbiorca oferty instytucji chroniących dziedzictwo przyrodnicze czy kulturowe danego regionu. Ich podejście do świata jest diametralnie inne. Kochają gry, a świat postrzegają poprzez treści podawane przez smartfony. Ważnym trendem wykorzystywanym w edukacji tej grupy odbiorców jest "edutainment", czyli nauka przez zabawę. A gry to zabawa.

Polskie Good Games wraz z fińskim Team Action Zone opracowało metodykę oraz narzędzia pozwalające edukatorom przyrodniczym skutecznie i samodzielnie generować ścieżki i szlaki dydaktyczne w formie mobilnych gier terenowych, które angażują młodego odbiorcę.

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, podczas którego dowiecie się:
- czym jest gamifikacja (grywalizacja) edukacji
- jak przygotować samodzielnie mobilną ścieżkę edukacyjną
- jak fińskie i polskie instytucje kulturalne i edukacyjne wykorzystują mobilne gry terenowe do przyciągania młodzieży

Podczas spotkania otrzymacie od nas dostęp do przykładowych gier o tematyce przyrodniczej i ekologicznej!

Dane osobowe
1. Wypełniając formularz zgłoszeniowy, Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
2. Administratorem Danych Osobowych jest Good Books Marcin Skrabka, ul. Komandorska 78A/1, 53-345 Wrocław. Inspektor Danych Osobowych Marcin Skrabka e-mail: marcin@goodbooks.pl.
3. Dane osobowe przetwarzane są na potrzeby komunikacji dotyczącej współpracy między Good Books a Zgłaszającym na podstawie Art.6 lit. e) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu Administratora, do czasu załatwienia sprawy, której komunikacja dotyczyła lub zostaną usunięte na prośby Osoby, której dane dotyczą.
4. Każda osoba ma prawo żądać od Administratora Danych Osobowych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz może wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, ma również prawo do przenoszenia swoich danych osobowych poprzez wysyłanie maila na adres goodbooks@goodbooks.pl. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo zgłosić skargę do PUODO, jeśli uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
Email *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy