Pojďme měnit náš kraj
Dobrý den,

jmenuji se Ladislav Václavec, žiji a miluji oblast Krnovska a celý náš kraj. Bohužel za dlouhé roky strávené v kraji i jako ředitel nemocnic v Krnově a Opavě vidím nejen jeho krásy, ale i slabá místa. Jako lékař jsem celý život zvyklý pomáhat lidem a zvyšovat tak kvalitu jejich života. Jako ředitel nemocničních zařízení jsem zase zvyklý identifikovat a pojmenovávat problémy a také je úspěšně řešit. Problémy našeho regionu však výrazně přesahují možnosti těchto profesí.

Stát se senátorem je pro mne velkou příležitostí pomoci našemu chudému regionu v řešení jeho problémů nejen v oblasti zdravotnictví, ale ve všech oblastech života. Ať je náš region nejen krásným, ale také fungujícím a příjemným místem pro život.

A právě proto se obracím na Vás, občany žijící v oblasti Krnovska, Opavska a Bruntálska, abychom společně posouvali životní úroveň a komfort výše. K tomu je zapotřebí právě identifikovat základní problémy regionu a zde Vás prosím o pomoc. Napište mi, co se Vám v regionu libí či naopak nelíbí a já se zasadím za to, aby tyto nedostatky nezůstaly bez řešení.
S úctou, MUDr. Ladislav Václavec
občan, lékař a kandidát na senátora vašeho kraje

www.ladislav-vaclavec.cz
https://www.facebook.com/lada.vaclavec/
Co se vám v našem kraji líbí? *
Naopak, v čem máme ještě rezervy nebo je třeba výrazně zlepšit? *
Jste spokojeni s životem v kraji? *
Kdybyste měli jmenovat jen jednu věc, která vás ve vašem kraji tíží nejvíce, která by to byla? *
Chcete-li se mnou zůstat v kontaktu, můžete mi zanechat váš e-mail a já vás budu informovat o novinkách z kraje.
Tato kolonka není povinná. Pokud chcete dostávat zprávy z toho, co dělám, stačí jen napsat váš e-mail. Nebojte, nebudu to nijak přehánět a zneužívat.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy