Spotkanie informacyjne online
Cześć!
Jesteśmy Akademickim Stowarzyszeniem Katolickim Soli Deo i bardzo cieszymy się, że zainteresowałeś/aś się naszą działalnością!
Spotkania informacyjne zawsze organizowaliśmy po kolei na wszystkich warszawskich uczelniach, była wyświetlana prezentacja, można było porozmawiać, a po części "oficjalnej" chwilę się zintegrować. Sytuacja pandemiczna sprawiła, że szukamy z Wami kontaktu w inny sposób i oby się udało!
Proponujemy spotkanie w formie videokonferencji (na video będę tylko ja, spokojnie :)) na Skypie. Spotkanie odbędzie się w dwóch blokach - w czwartki tydzień po tygodniu - opcja, którą wybieracie jest do zaznaczenia poniżej. Po wypełnieniu formularza dostaniecie e-maila z linkiem do odpowiedniego spotkania na Skypie. Szczegóły co do niego wyślę już e-mailowo.
Pozdrawiam i do "zobaczenia",
Alicja!
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Uczelnia *
Rok studiów *
Termin spotkania *
Required
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy