ZEMGALES NVO VASARAS FORUMS 2022
Iezīmē sev 05. un 06. augustu gada lielākā Zemgales NVO pasākuma apmeklēšanai! Esi gatavs aizraujošām lekcijām, notikumiem, pārsteigumiem, radošiem darba cēlieniem kopā ar jomas profesionāļiem un iedvesmojošām personībām Latvijā! Reģistrējies šeit un tagad!

*Reģistrācijas formā norādītie personas dati tiks izmantoti saziņai ar dalībnieku  par pasākumu un saistītām aktivitātēm.
**Informējam, ka pasākumā vari tikt fotografēts un filmēts un uzņemtais materiāls izmantots pasākuma un organizatoru publicitātes materiālos.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, Uzvārds *
Kontakttālrunis
E-pasts *
Dzīvesvieta *
Pārstāvētā organizācija (ja attiecināms)
Dalība Forumā - vēlama 100% dalība un iesaistīšanās *
Required
Naktsmītne *
Transports/transporta izdevumi: *
Komentāri un jautājumi, kā arī atzīmē, ja Tev ir īpašas prasības pārtikas un veselības kontekstā, kas mums, kā organizatoriem ir nozīmīga informācija, lai Tu justos komfortabli.
Seko līdzi Zemgales NVO Centra jaunumiem un uzzini pirmais par mūsu pasākuma īpašiem viesiem! Tiekmaies Dobelē 5.augustā!
Ja ir kādi jautājumi droši sazinies ar mums, mūsu kontaktus meklē šeit: https://zemgalei.lv/lv/kontakti/ .
Vēlos saņemt Zemgales NVO Centra jaunumus e-pastā *
"Zemgales NVO vasaras forumu" organizē Zemgales NVO Centrs sadabībā ar Dobeles novada pašvaldību un Kultūras un mākslas centrs “Nātre”.  Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Zemgales NVO Centrs. Report Abuse