SWIM CAMP GIŻYCKO 2018
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań́ Olimpijskich w Giżycku zajmuje teren o powierzchni 26ha, z czego 12 ha to las. Przylega bezpośrednio do brzegów jeziora Kisajno, gdzie linia brzegowa zajmuje ok. 1 km. Rozległy teren daje nieograniczone możliwości do organizacji obozów sportowych. Centralny Ośrodek Sportu – OPO w Giżycku położony jest na obrzeżach miasta Giżycko – żeglarskiej stolicy Mazur.

Pływalnia kryta „MOSiR” w Giżycku ul. Sikorskiego 3c, 11-500 Giżycko, oddalona o 2 km. od ośrodka. Na treningi będziemy wychodzili w grupach razem z trenerem, czas przejścia ok. 20 min.

Obóz skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat. Podczas II turnusu mamy miejsca dla najmłodszych uczestników wraz z opiekunami w wersji obozu Family. Głównym celem obozu jest nauka nowych umiejętności pływackich oraz dokonanie już nabytych. Różnorodne obiekty dostosowane do potrzeb dzieci i młodzieży w każdym wieku. Na terenie Ośrodka jest mały sklep, restauracja, plac zabaw, pływalnia, boiska do plażowej piłki siatkowej, piłki nożnej, rugby, poligon oraz bieżnie lekko-atletyczne.

Na obozie poza zajęciami z pływania, które odbywać będą się dwa razy dziennie oferujemy również zajęcia ze sportów zespołowych (codziennie inna dyscyplina sport) oraz warsztaty tematyczne z techniki pływania, psychologiczne, dietetyczne.

Wszyscy trenerzy na naszych obozach posiadają odpowiednie kwalifikacje do pracy z dziećmi między innymi są to absolwenci uczelni pedagogicznych, psychologicznych, multimedaliści mistrzostw Polski w pływaniu, uczestnicy wielu imprezy międzynarodowych.

I turnus = 1 800,00 zł
II turnusy = 3 200,00 zł
III turnusy = 4 500,00 zł
*dorośli (family) - 3 turnus = 1 400,00 zł


PODCZAS 3 TURNUSU W GIŻYCKU PRZEWIDUJEMY GRUPĘ FAMILY DZIECI W WIEKU 4-6 LAT WSPÓLNIE Z RÓWIEŚNIKAMI BĘDĄ TRENOWAŁY NA BASENIE I ZAJĘCIACH OGÓLNOROZWOJOWYCH POŁĄCZONYCH Z ZABAWĄ.
POSIŁKI I NOCOWANIE WSPÓLNIE Z RODZICAMI.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms