Jesteś wrażliwą liderką szukającą zrozumienia i wsparcia w pracy on-line?

Jeśli tak, to miło mi Cię tutaj gościć!

Nazywam się Aga Kaźmierczak i jako przewodniczka po relacji ze sobą pomagam kobietom wrażliwym lepiej się rozumieć i prawdziwiej żyć, nawet, jeśli w działaniu kręcą się w kółko. Jestem terapeutką i edukatorką z ponad 20-letnim stażem pracy.

Aktualnie pracuję nad komercyjną przestrzenią do rozwoju i pracy on-line w oparciu o uczucia i potrzeby według filozofii Marshalla Rosenberga.

I jest to najprawdopodobniej jedyna w Polsce wirtualna przestrzeń do pracy w nurcie Komunikacji Serca, w której wspólnie dbamy o taką atmosferę, że każdej z nas chce się realizować swój cel. I gdzie odważnie stawiamy przed sobą wyzwania podnoszące jakość świadczonych usług zawodowych wzajemnie się w tym wspierając tak, żeby codzienna praca była efektywna, a popołudnia wolne.

Mam już oczywiście wstępny plan, jednak chcę Cię poznać bardziej tak, żeby to, co Ci zaproponuję naprawdę odpowiadało na Twoje potrzeby. Dlatego poniżej zadam Ci kilka pytań, na które odpowiedzi są dobrowolne i nie zajmą Ci więcej niż 12 minut, czyli tyle, ile zaparzenie kawy albo herbaty. Za każdą wskazówkę z góry dziękuję!

Ankieta jest anonimowa, wszystkie jej treści są całkowicie bezpieczne i nie zostaną nikomu udostępnione.

Serdecznie pozdrawiam

Aga Kaźmierczak
[UslyszecByZrozumiec.pl]

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Czy znamy się osobiście?
Clear selection
Od jak dawna działasz on-line?
Clear selection
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy