Nähtamatute Loomade vabatahtlike ankeet
Nähtamatud Loomad on Eesti farmiloomade kaitsega tegelev organisatsioon, mille tegevus sai alguse 2017. aasta keskel.  Meie suunaks on pragmaatiline ja efektiivne lähenemine ja erinevate viiside pakkumine, kuidas inimesed lihatarbimist vähendada saaksid. Veganlus ei ole alati ainus viis, kuidas loomasõbralikke valikuid langetada. Toetame inimesi igal etapil nende teel, olgu selleks siis lihavähendamine, nädalavahetuseti taimetoitlaseks olemine või õhtune veganlus - kõik sammud on olulised, et üheskoos loomasõbralikumat ühiskonda luua. Lisaks individuaalsetele valikutele on meie fookus ka süsteemse muutuse poole liikumises - teeme koostööd ettevõtete ja institutsioonidega, kelle otsustada on palju rohkem, kui ainult see, mida üks inimene õhtuks sööb.

Me tegeleme Taimse Teisipäeva kampaaniaga ja suhtleme ettevõtetega, et nad loobuksid puurikanade munade kasutamisest. Enne avalduse täitmist tutvu meie tegevusega kodulehel: www.nahtamatudloomad.ee

Kui need teemad Sulle huvi pakuvad, siis oled õiges kohas!

Täida meie vabatahtlike avaldus, kirjuta võimalikult täpne info enda kohta ja võtame Sinuga ühendust mõne nädala jooksul! Aitäh!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Telefoninumber *
Ees- ja perekonnanimi *
Sünniaeg *
Elukoht (linn) *
Haridus (õppeasutus, eriala) *
Oskused, läbitud koolitused *
Milles oled väga osav ja hea? Milliste oskustega saaksid ja tahaksid organisatsiooni töösse panustada?
Huvid, hobid ja vaba aja tegevused *
Millistes tegevustes sooviksid ja oskaksid panustada? *
Required
Eelnev kogemus vabatahtliku tööga
Kui palju aega oleks Sul nädalas keskmiselt võimalik panustada? *
Nähtamatute Loomade organisatsioonikultuuris on aktiivne panustamine oluline väärtus. See tähendab, et eeldame Sinult iganädalast panust vabatahtlikku töösse, mille alla kuulub töö oma tiimis, oma vastutusalade täitmine, igapäevane suhtluskanalite jälgimine, sõnumitele vastamine jne. Oma ülesandeid saad täita Sulle sobival ajal kokkulepitud tähtajaks.
Mis on Sinu nägemuses efektiivne tegutsemine farmiloomade heaks? *
Miks sooviksid tulla loomakaitseorganisatsiooni Nähtamatud Loomad vabatahtlikuks? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Nähtamatud Loomad.