Запрошуємо на медіадискусію до Покровська 25.04.19
Шановні журналісти!

25 квітня 2019 р. (четвер) об 11.00 у Покровську Донецької області відбудеться дискусія на тему: «Роль медіа у процесі децентралізації та розвитку місцевих громад».

Захід проводить Інститут демократії імені Пилипа Орлика (ІДПО) в рамках проекту «Моніторинг роздержавлених регіональних медіа» за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews. Під час дискусії буде представлено результати двох хвиль моніторингу, яку здійснила донецька експертна група у лютому та квітні 2019 р. До аналізу включено газети «Вісті» (Слов’янськ), «Маяк» (Покровськ), «Вперед» (Бахмут), «Зоря» (Лиман), а також сайти «Карачун» (Слов’янськ) та Pokrovsk.City.
Питання до обговорення:
► Як виглядають донецькі видання на тлі видань інших областей за результатами моніторингу ІДПО?
► Чи перейшли відносини «газета - влада» на інший рівень і чи стали суб’єкти цих відносин рівноправними партнерами? Як державні структури можуть покращити доступ журналістів до соціально-значущої інформації?
► Що заважає регіональним журналістам дотримуватись стандартів, а керівникам редакцій – законодавства, що регулює публікацію рекламних матеріалів?
► Що можна зробити заради вдосконалення якості контенту, збільшення читацької аудиторії, залучення рекламодавців для досягнення незалежності медіа?
► Чи відбулися зміни в редакційній політиці роздержавлених ЗМК в Донецькій області?

Доповідачки:
- медіаекспертка ІДПО, медіатренерка, журналістка, старша викладачка кафедри журналістики Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця), керівник регіональної групи з моніторингу Олена САМОЙЛЕНКО;
- координаторка проекту проекту «Моніторинг роздержавлених регіональних медіа» ІДПО, виконавча директорка Донецького прес-клубу Тетяна СТРОЙ.

До обговорення запрошено редакторів, журналістів, представників прес-служб та спеціалістів з комунікації державних установ, представників органів місцевої влади та громадських активістів. Уточнений перелік спікерів і програму ми надішлемо 23 квітня. Учасникам з інших міст організатори повертають витрати на проїзд.

Місце проведення: громадський простір «Без обмежень», м. Покровськ, вул. Захисників України, 1.

Для участі у заході просимо зареєструватися, заповнивши цю форму, до 12 год. понеділка, 22 квітня п.р. У разі виникнення питань звертайтеся до Тетяни Строй за тел. 066 224 36 55, 067 665 42 49, pylyp.orlyk.institute@gmail.com .

Більше інформації про організацію та проект читайте на сайті ІДПО: https://bit.ly/2KOXLAp.

Вкажіть, будь ласка, ваше прізвище та ім'я *
Your answer
Вкажіть вашу стать *
Вкажіть назву населеного пункта (наприклад, м. Бахмут, Донецька область) *
Your answer
Вкажіть місце роботи/навчання, посаду *
Your answer
Вкажіть ваші телефони (у форматі 050 987 65 43) *
Your answer
Вкажіть елекронну адресу *
Your answer
Напишіть, будь ласка, орієнтовну вартість проїзду до місця проведення заходу в обидві сторони *
Your answer
Дякуємо!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service