Registracija į GUGIO GAUJĄ
Žaidimas
Kviečiame dalyvauti Justino Žilinsko knygos „Kaukas Gugis ir kerų karas“ žaidime ir registruotis į Gugio gaują. Kiekvieną savaitę viena klasė atsitiktiniu būdu bus išrinkta laimėtoja. Autorius iš anksto sutartu laiku susitiks su laimėtojais ir įteiks dovanas – knygą klasei ir mokyklos bibliotekai. Tai bus puiki proga daugiau sužinoti apie kauką Gugį, išgirsti atsakymus į visus dominančius klausimus ir pasisemti įkvėpimo naujiems žygiams!
Kaukas Gugis
Tai mažas ir gudrus kaukavaikis, kažkuo panašus į Robiną Hudą ir indėniuką Harką kartu sudėjus. Gyvena jis Kaukašlaityje, kur miškai ir pelkės knibždėte knibžda padarų ir būtybių – kaukų, aitvarų, laumių, maumų, kipšų. Vieną dieną užvirus tikrai maišalynei, kaukai priversti susikauti su kipšais ir eiti į karą ginti garbės. Todėl Gugis prašo pagalbos ir kviečia jus prisijungti su savo gauja!
Justinas Žilinskas, prieš 10 metų aprašęs pirmuosius kaukavaikio nuotykius knygoje „Gugis – girių kaukas ir žmonių draugas“, pasakoja, kaip radosi nauja knyga.
Registracija
Mokykla *
Mokyklos pavadinimas ir adresas
Your answer
Klasė *
Your answer
Vadovas *
Klasės vadovo vardas ir kontaktinė informacija – telefonas, el. paštas
Your answer
Gauja *
Gaujos pavadinimas
Your answer
Gaujos prisistatymas
Norintys, kad garsas apie gaują pasklistų kuo plačiau, net iki paties Gugio ir autoriaus, – gali daugiau apie save papasakoti, t.y. atsiųsti bendrą gaujos nuotrauką (knygos@auksozuvys.lt )*, sukurti šūkį ar skanduotę, – viskas tinka didesniam triukšmui sukelti! *Atsiuntę nuotrauką, Jūs sutinkate, kad ji bus viešai skelbiama žaidimo puslapyje.
Your answer
Ačiū!
Visa informacija apie žaidimą – puslapyje bit.ly/KaukasGugisirKerųKaras!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms