--------KURSA KAYIT İSTEK FORMU-------
Sayın İstekli;
Bu "Kurs Kayıt Formu" Müdür Yardımcısı Zeki ÇELİK sorumluluğunda açılan kurslarımıza ön kayıt formudur. Diğer kurslar için ilgili Müdür Yardımcılarına başvurulması gerekmektedir.
Gerek sistemden gerekse kurumumuza gelerek kayıt yaptırmış olan kişilerin istek bilgileri incelenecek ve sırası gelenler mesaj yoluyla kursa davet edilecektir. Kursun açılabilmesi için yeterli öğrenci sayısına ulaşıldığında planlama yapılır. Sonuç bilgisi sizlere telefon veya mail ile bildirilir. Gerekli onayların alınmasının ardından kurs açılır. Kurslarımız sertifikalıdır ve MEB onaylıdır. Kurslarda her bir modülün 1/5 oranında devamsızlık süresi vardır. Kurs sertifikasının hak edilebilmesi için devam ve başarı durumu şarttır. Kurslarımızın zaman dilimi ilgili kurs öğretmeni ve sizlerle birlikte planlanabilir.
NOT: 9 Nisan 2019 tarihi itibariyle Yeni Halk Eğitimi Binamıza tamamen taşınmış bulunmaktayız. Yeni binamız İlkadım ilçemiz Cumhuriyet Meydanı Vakıfbank arkasında yer almaktadır.
İlçe merkezinde olduğu için ulaşım sorunu yoktur. Samsun Cumhuriyet Meydanından geçen her vasıta ile ulaşım imkanı vardır.
Bilgilerinizi doldurduktan sonra "GÖNDER" tuşuna basmayı unutmayınız!
MÜD.YRD. ZEKİ ÇELİK SORUMLULUĞUNDAKİ KURS KAYITLARI
ADINIZ / SOYADINIZ *
Your answer
T.C. KİMLİK NUMARANIZ *
Your answer
DOĞUM TARİHİNİZ *
İbarelerin üzerine gererek rakamları yazınız.
MM
/
DD
/
YYYY
TELEFON NUMARANIZ *
(Başına Sıfır (O) yazarak giriniz, boşluk vermeyiniz)
Your answer
CİNSİYET *
ÖĞRENİM DURUMUNUZU SEÇİNİZ *
KATILMAK İSTEDİĞİNİZ KURS ALANI SEÇİNİZ *
KURS ZAMANI *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service