Zapisy na bezpłatne zajęcia pokazowe wrzesień 2019 w Warszawie - Stara Miłosna, Rembertów, gm. Wiązowna
Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe z podstaw programowania i matematyki w świecie gry Minecraft. Jest to doskonała okazja, żeby zobaczyć, jak prowadzone są nasze zajęcia i czego będziemy na nich uczyć.
Chcąc zapisać dwoje lub więcej dzieci, prosimy o wypełnienie jednego formularza dla każdego dziecka.


Wstęp do programowania - warsztaty dla dzieci 7-8 lat
Na zajęciach z wstępu do programowania dla dzieci ćwiczymy myślenie algorytmiczne (porządkowanie informacji, kodowanie i dekodowanie, planowanie sekwencji działań, rozpoznawanie wzorców, analiza) oraz umiejętności matematyczne niezbędne na bardziej zaawansowanych etapach nauki programowania. Na warsztatach uczestnicy wykonują misje na specjalnie przygotowanych przez nas mapach edukacyjnych w grze Minecraft – aby je zaliczyć niezbędne jest rozwiązanie zadań matematycznych i logicznych. Za wykonane misje przyznajemy punkty i nagrody.

Programowanie - warsztaty dla dzieci 8-14 lat
Zapoznanie z podstawowymi pojęciami i konstrukcjami logicznymi z zakresu programowania: warunek, pętla, zmienna. Tworzenie algorytmów w języku blokowym LUA – testowanie i debugowanie napisanych kodów, rozwój cyfrowych kompetencji społecznych oraz zadania kreatywne na serwerze. Uczestnicy wykonują misje na specjalnie przygotowanych przez nas mapach edukacyjnych w grze – aby je zaliczyć niezbędne jest opanowanie podstaw składni języka LUA i zrozumienie czym są pętle, warunki i zmienne. Te zajęcia pomogą dobrać poziom kursu dla dziecka (podstawowy czy zaawansowany)!

Akademia Youtube- warsztaty dla dzieci 10-12 lat
Na zajęcia Youtube zapraszamy młode kreatywne osoby (9-12 lat), które chcą spróbować swoich sił przed kamerą lub marzą o prowadzeniu własnego kanału na YT. Warsztaty mają charakter projektowy – wykorzystujemy komputer do pracy twórczej i realizacji własnych projektów filmowych pod okiem naszych instruktorów.
Warsztaty wprowadzają w tematykę od podstaw – nie wymagamy prowadzenia własnych kanałów na YT.

Zapraszamy na roczne kursy w świecie uwielbianej przez dzieci gry. Program spotkań został opracowany przez eksperta metodycznego Microsoft dla edukacji i wykorzystuje potencjał Minecraft do kształtowania kompetencji cyfrowych u najmłodszych. Zajęcia prowadzi 2 trenerów (łączymy kompetencje pedagogiczne i programistyczne) dla grup do 12 uczestników. Kursy zaczynają się od października.ZAPISY: Wasze zgłoszenia zbieramy do 15.09 do godziny 21:00, informacje o zakwalifikowaniu się na zajęcia otrzymacie najpóźniej 13.09 do godziny 17:00. W każdej grupie przewidujemy 12 uczestników - decyduje kolejność zgłoszeń.

KONTAKT DO ORGANIZATORÓW: warsztaty organizuje Zakodowani pytania można kierować na zakodowani@zakodowani.edu.pl, więcej o naszych kursach oraz projektach edukacyjnych na stronie www.zakodowani.edu.pl, Agnieszka Chyżyńska 505 160 591 , Monika Bednarczyk 608 100 650
Email address *
numer telefonu *
Your answer
Imię i nazwisko dziecka *
Your answer
imię i nazwisko rodzica/opiekuna *
Your answer
wiek dziecka *
Your answer
preferowane warsztaty *
dodatkowe informacje
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych i wykorzystanie wizerunku : Zgłaszający wyrażą zgodę na przetwarzanie, uaktualnianie i udostępnianie jego danych osobowych oraz danych osobowych uczestnika niezbędnych do realizacji warsztatów oraz do wysyłania newslettera z informacjami o zajęciach organizowanych lub współorganizowanych przez firmę MindCloud Justyna Płatek. Zgłaszający wyraża zgodę na rejestrowanie wizerunku swojego dziecka (Uczestnika) podczas zajęć oraz wykorzystanie tego wizerunku poprzez umieszczanie zdjęć na stronie internetowej, materiałach promocyjnych oraz w mediach społecznościowych Organizatora w celach informacyjnych i promocyjnych. Administratorem danych jest firma Zakodowani Agnieszka Chyżyńska, 05-462 Wiązowna, Michałówek 9B, zakodowani@zakodowani.edu.pl *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service