Objednávka CD a DVD Vandrovníci - záväzná objednávka

CD a DVD Vandrovníci je určené takmer všetkým vekovým kategóriám. Ľudové postavičky „Vandrovníkov“, ktorých prezentujú žiaci SZUŠ Vlada Urbana, putujú po Slovensku a prezentujú tradičné hry, piesne a tance z jednotlivých regiónov.

CD a DVD sprítomňuje stratené hry, detské piesne, hudbu a tanec pre súčasné deti a mládež. Prostredníctvom hier a tanca rozvíja potenciál a schopností detí a pedagógom poskytuje pomocný materiál pre vyučovanie detských hier, piesní a tancov z pôvodnej kultúry. Vandrovníci sa snažia pútavo prezentovať zvyky a tradície z jednotlivých krajov a tým zvýšiť záujem svojich rovesníkov o tradičnú kultúru a živý folklór.

Projekt je prioritne určený deťom. Dospelým a pedagógom slúži ako metodický materiál a vedia ho využiť na súťaže a rôzne reprezentačné podujatia.

Cena je 15 € + poštovné a balné.

Vyplnením tohto formulára si záväzne objednávate CD a DVD Vandrovníci.

Vandrovníkov zasielame na dobierku, prípadne si ich môžete vyzdvihnúť po dohode - tel. č. 055/ 789 47 17 aj osobne v Dome ľudového tanca- Starozagorská 10, 040 23 Košice.

"Vandrovníci"
Meno a priezvisko *
napr. Ján Hruška
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefonický kontakt *
napr.: 0909 999 999
Your answer
CD a DVD chcem *
Adresa *
prosíme vložiť adresu, pre účely zaslania knihy na dobierku, napr: Ján Hruška, Hrušková 9, 999 99 Hrušovice
Your answer
Fakturačné údaje *
prosíme vložiť fakturačné údaje (ak vlastníte): IČO, DIČ, IČ DPH
Your answer
K Vandrovníkom si chcem doobjednať tieto CD (DVD) z ponuky
kompletnú ponuku nájdete na stránke www.dlt.sk - záložka folklórny market, ceny doplnkových CD sú uvedené v ponuke
Your answer
Ochrana Osobných údajov
Vyplnením políčok "Meno a Priezvisko", "email" a adresa v registračnom formulári dávam spoločnosti Kultobin spol. s.r.o., so sídlom Starozagorská 10, 040 23 Košice, IČO: 316 74 992, ako prevádzkovateľovi (ďalej len „prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v registračnom formulári, a to na účel emailovej komunikácie. Osobné údaje uvedené v registračnom formulári budú spracovávané v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Beriem na vedomie, že svoj súhlas poskytujem dobrovoľne a môžem ho kedykoľvek odvolať zaslaním písomného oznámenia na adresu sídla prevádzkovateľa. Súhlas udeľujem na dobu, počas ktorej budem registrovaný v mailingliste Kultobin spol. s.r.o.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms