Badanie temperamentu afektywnego i tendencji do uprawiania hazardu
Witamy w badaniu pt. „Badanie temperamentu afektywnego i tendencji do uprawiania hazardu” organizowane przez grupę badaczy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dziękujemy za zainteresowanie i chęć udziału w badaniu. Ankieta przeznaczona jest dla wszystkich pełnoletnich osób.
Ankieta jest całkowicie anonimowa – wszelkie informacje uzyskane w formularzu zostaną użyte wyłącznie w celach statystycznych niniejszego badania. Dotyczy to również danych demograficznych na pierwszej stronie formularza, które nie pozwalają na identyfikację osoby wypełniającej. Poprzez daną metodę autorzy ankiety nie są w stanie uzyskać ani magazynować adresu IP komputerów, z których przesłano wyniki ankiety. Zebrane dane są zabezpieczone poprzez 2-stopniową weryfikację kont autorów, Aleksandra Turek i Karoliny Machalskiej, na których przechowywane są dane z ankiet i do których jedynie oni mają dostęp zgodnie z Polityką Prywatności aplikacji Google.
Szacowany czas wypełnienia ankiety to ok. 30 min. Jeśli zdecydują się Państwo na udział w badaniu, prosimy, aby poświęcili Państwo czas wyłącznie temu zadaniu. Przed każdym zestawem pytań umieszczona jest informacja o sposobie jego wypełniania.

Badanie ma na celu zbadanie afektywnych cech osobowości u dorosłych osób oraz ich tendencji do uprawiania hazardu. W sytuacji, kiedy osoba uzupełniająca ankietę nie uprawia hazardu, jej wyniki również będą wartościowe. Udział w badaniu jest dobrowolny – w każdej chwili badania mogą Państwo zrezygnować, niepełne uzupełnienia kwestionariusza będą usuwane. Kliknięcie „Dalej” oznacza świadomą zgodę na udział w badaniu i rozpoczęcie wypełniania kwestionariusza.
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania w kwestii badania, prosimy o kontakt na adres: aleksander.turek@student.uj.edu.pl

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms