Studentų registracija į MRU mentorystės programą
Startuoja MRU Alumni Mentorystės programa, kurios tikslas padėti studentui surasti mentorių, su kuriuo būtų galima bendradarbiauti ištisus mokslo metus. Mentorius tai - savo srities profesionalas, vyresnysis kolega, gidas, patarėjas, kurio pagalba studentas galėtų atsakyti į klausimą, ar jo svajojamas/pasirinktas karjeros kelias iš tikrųjų yra skirtas jam.
Programos dėka studentui atsiras reali ir praktiška galimybė susitikimų metu pažinti savo įsivaizduojamą karjeros kelią, užmegzti kontaktus su savo būsimais kolegomis ir kaupti praktinių žinių bagažą.

Kviečiame aktyviai dalyvauti užpildant registracijos anketą!
Mentorystės programą Universitete kuruoja MRU Teisės mokyklos lektorius dr. Juozas Valčiukas. Kontaktai: vjuozas@mruni.eu
Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
Elektronis paštas *
Your answer
Studijų programa *
Your answer
Kodėl norite dalyvauti programoje? *
Your answer
Kokios profesijos mentorius domina (pvz. teisėjas, psichologas, advokatas, pareigūnas, verslininkas, komunikacijos specialistas, politikas, kt.)? *
Your answer
Sutinku, kad Duomenų valdytojas - Mykolo Romerio universitetas, tvarkytų mano asmens duomenis: vardą, pavardę, el. pašto adresą, tikslu siųsti pranešimus el. paštu informuojant mane apie MRU veiklą.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service