Запит на подання кейсів з комунікацій для соціальних змін
Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні, ЮНІСЕФ в Україні та MMR проводять SHKALA — Форум з комунікацій для соціальних та поведінкових змін, який відбудеться 30-31 травня у Києві, — і шукають успішні практики!

Ми розуміємо, що будь-яка складена нами програма Форуму не може охопити всі успішні комунікаційні приклади, але ми дуже прагнемо показати учасникам принаймні найкращі з них.

Якщо ви розробили ефективне комунікаційне рішення чи кампанію протягом останніх трьох років, заповнюйте цю форму, щоб поділитися своїм досвідом на Форумі! Ми розкажемо про найкращі приклади на mmr.ua та запросимо 10 організацій презентувати свої кейси на Форумі.

Зверніть, будь ласка, увагу, що заповнення форми не є автоматичним підтвердженням вашої участі у Форумі. Ми підтвердимо вашу участь електронною поштою після 10 травня, коли завершиться збирання заявок.

Заповнюючи анкету, ви погоджуєтеся на оброблення та використання ваших персональних даних співорганізаторами (без передання ваших даних третім особам).

За оновленнями щодо Форуму «SHKALA. Вимір комунікацій для соціальних змін» можна стежити у Facebook: https://www.facebook.com/events/1155056834668474/

Email address *
Назва кейсу *
Your answer
Автори (назва організації / проекту / фізичної особи) *
Your answer
Регіон *
Your answer
Тип кейсу *
Список секторів / напрямів *
Required
Опишіть ваш кейс та розкажіть, як ваше комунікаційне рішення/дослідження чи візія допомогли/можуть сприяти соціальним змінам (до 25 речень) *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ekonomika+ Business Media Bureau. Report Abuse - Terms of Service