VÁNOČNÍ BLEŠÍREK 2021 ->>> sobota 11. 12. 2021 ->>> PARDUBICE ->>> REGISTRACE JSOU UZAVŘENY
Těch, kteří dosud neměli možnost poznat tradiční VÁNOČNÍ BLEŠÍREK na vlastní kůži, je bezesporu proklatě málo. Ale jak se říká, opakování je matka moudrosti. A proto: náš Blešírek je útulná sluj, jež ochrání před atakem vánočního shonu, úklidů a pečení; na Blešírku je možné naleznout (až na drobné vyjímky) veškeré nezbytnosti; na Blešírku je možné se setkat s přáteli, tvůrci, kutily, umělci, a to bez složitého domlouvání (na Blešírek totiž míří zásadně všichni); na Blešírku si gurmetsky pochutnáte i užijete hutného kulturního programu pro malé i velké.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
CHCETE SE ZAPOJIT?
Ať už jako prodejci vašich originálních výrobků, chuťovek a delikates, krásných nezbytností či pokladů z vašich skříní, poliček a zpod postelí apod., tak jako např. realizátoři a lektoři drobných dílniček pro příchozí návštěvníky? REGISTRUJTE SE PROSTŘEDNICTVÍM TOHOTO FORMULÁŘE.
REGISTRACE PROBÍHAJÍ DO 30. 10. 2021!
BLEŠÍREK 2021 se uskuteční v sobotu 11. 12. 2021 v Pardubicích – v prostorách Divadla 29, GAMPY – Galerie města Pardubic a dalších spřátelených místech. Nezhoší-li se covidová situace, plánujeme rovněž doprovodný umělecký program.
Do BLEŠÍRKU 2021 se chci zapojit jako:
Clear selection
Rád*a bych nabízel*a: *
Prodej svých pokladů a nezbytností chci doprovodit také vlastním (ne příliš náročným, abych si to také užil*a) doprovodným programem (např. dílnou): *
V případě, že byla má odpověď na předchozí otázku kladná, níže popisuji, svůj návrh / nápad / ideu, která bezpochyby krásně zpestří program blešírkového odpoledne:
Mám-li pro své poklady název či značku, píšu ji sem:
Mám-li dokonce pro své krásnosti vlastní web, instagram, facebookovou stránku apod., píšu ji sem:
Moje celé jméno zní: *
Moje e-mailová adresa je: *
Můj telefonický kontakt je:
Pokud chci organizátorům*kám ještě něco zásadního sdělit, píšu to sem:
DĚKUJEME A BRZY SE OZVEME!
Sláva nazdar BLEŠÍRKU!
Takový byl BLEŠÍREK 2019, těšíme se na ten letošní!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy