Přihláška na Mistrovství ČR v autostopu 2021 (vyplňuje každý člen posádky zvlášť)
Situace se zlepšuje a letošní ročník MČR v autostopu se pojede!

Letos se nebude konat kvalifikační závod, takže pro přihlášení na závod stačí, aby oba členové posádky vyplnili tuto přihlášku a účast mají jistou :)

Start závodu bude v sobotu 17. 7. 2021 v 9:00 v Praze. Návrat posádek a vyhlášení výsledků bude v neděli 25. 7. 2021 v 17: 00 v Praze.

Posádky jsou dvoučlenné - buďto smíšené (holka + kluk) nebo mužské. Minimální věk je 18 let.
Závod Mistrovství ČR v autostopu je určen pro všechny stopařské nadšence.
Startovné na mistrovství je 800 Kč za dvojici.

Trasa závodu bude po Střední Evropě se zastávkou na východě Slovenska. Samozřejmě je pro nás prioritou bezpečnost závodníků, proto bude trasa zvolena tak, aby toto skvělé dobrodružství probíhalo bez komplikací, určitě se nepojede někam, kde by bylo potřeba podstupovat testy na covid, ani abychom museli po příjezdu strávit 14 dní v karanténě.

Těšíme se na startu!
Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení tvého spoluzávodníka:
Kontaktní telefon:
Kontaktní email:
Tvá profese:
Věk:
Zájmy:
Motivace: Proč se do závodu hlásíš? :)
Tvůj příběh - napiš, kde všude jsi cestoval, jaké máš zkušenosti se stopováním, zajímavé zážitky z cest, atd. a případně něco o vaší dvojici - jestli jste už spolu někdy cestovali, jak dlouho se znáte, atd. Alespoň 5 vět, prosím :)
Odesláním přihlášky souhlasíš, že tvé osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy