Zapisz się na listę oczekujących na kolejną edycję kursu: Odważ się wynajmować, zarabiaj pasywnie!
Mój sprawdzony wzór na dochód pasywny z mieszkań na wynajem.

Stworzymy Twój plan, jak zacząć, od punktu w którym jesteś, do Twojego pierwszego mieszkania na wynajem, niezależnie czy masz już nieruchomość, czy planujesz dopiero jej zakup i jakie masz możliwości jej sfinansowania. Dowiesz się, ile możesz zarobić na wynajmie długoterminowym i jaką drogę do tego celu możesz wybrać. Sprzedam Ci mój sprawdzony wzór, na idealne mieszkanie na wynajem, do którego Najemcy będą ustawiać się w kolejce. Dowiesz się, co powinna zawierać oferta mieszkania na wynajem, dzięki której znajdziesz odpowiedniego Lokatora. Minimum tego co musisz wiedzieć, wydać i zrobić, żeby się maksymalnie zabezpieczyć i zamienić Twoją nieruchomość w inwestycję z satysfakcjonującym i przewidywalnym dochodem pasywnym.

Kurs jest idealny dla osób, które chcą zabezpieczyć swoje finanse na przyszłość, zamieniając koszty posiadanej już nieruchomości na dochody pasywne z wynajmu, lub planujących dopiero zakup swojego pierwszego "M" na wynajem. Oferta zarówno do osób posiadających nieruchomości, jak i początkujących na rynku. Dla osób zadowolonych ze swoich zarobków, które chcą taki stan utrzymać, nawet kiedy będą musiały/ chciały przestać pracować.

Pierwszą edycja kursu jest już za nami, ale możesz zapisać się na listę oczekujących na kolejną! Poinformuję Cię, z wyprzedzeniem o jego terminie!

Zapisz się na listę oczekujacych, wypełniając poniższy formularz.

Zapisz się już teraz. Będziesz mogła skorzystać z oferty specjalnej!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *

Twoje imię

*

Twoje nazwisko

*
Dlaczego chcesz wziąć udział w kursie?
*
Aby wpisać Cię na listę oczekujących, potrzebuję Twojej zgody na dodanie Twojego adresu e-mail do mojej listy mailingowej. Moją politykę prywatności znajdziesz na stroniewww.monikagolec.pl/polityka-prywatnosci.html ) *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy