Rejestracja na zajęcia w roku 2019: ShimSham - warszawski swing
Ogromnie się cieszymy, że chcesz z nami tańczyć!
Z początkiem 2019 roku ruszamy z dwoma nowymi kursami: Rock'n'Roll od podstaw i Solo Jazz dla osób, które już miały styczność z tańcem solo.
Drugi i kolejny kurs kosztuje u nas 50% ceny.
Zapraszamy do rejestracji! Poniżej umieściliśmy opis tańców, których uczymy. Na drugiej stronie rejestracji znajdziesz opisy poziomów, grafik i lokalizacje, a trzecia strona zawiera regulamin. Po wysłaniu formularza daj nam trochę czasu na odpowiedź! Każdą rejestrację rozpatrujemy indywidualnie. Pierwszeństwo w przyjęciu na zajęcia w parach mają osoby rejestrujące się z partnerem/partnerką.

Który taniec wybierasz?
Solo Jazz 1 z Olą Szatkowską
Dla osób, które nie miały jeszcze styczności z Solo Jazzem lub mają ochotę, by szlifować podstawy.
Taniec solo do muzyki jazzowej jest podstawą ruchu w tańcach swingowych. Odjęcie aspektu socjalnego i połączenia z partnerem pomaga zapanować nad własnymi ruchami, ich płynnością i dokładnością. Solo wyzwala w tancerzach radość i pozwala skupić się na rytmice i muzykalności w tańcu

Solo Jazz 2 z Pawłem Strukiem
Zajęcia dla osób, które uczęszczają na zajęcia LH2 i wyżej albo miały już roczną styczność z Solo Jazzem.
Taniec solo do muzyki jazzowej jest podstawą ruchu w tańcach swingowych. Odjęcie aspektu socjalnego i połączenia z partnerem pomaga zapanować nad własnymi ruchami, ich płynnością i dokładnością. Solo wyzwala w tancerzach radość i pozwala skupić się na rytmice i muzykalności w tańcu.

Rock'n'Roll z Anną i Piotrem Makowieckimi
Zajęcia od podstaw.
Powstał w USA w połowie lat pięćdziesiątych XX wieku, a jego prekursorami byli Elvis Presley, Bo Diddley, Ritchie Valens, Chuck Berry, Little Richard, Jerry Lee Lewis, Carl Perkins, Buddy Holly i Eddie Cochran.Gdy pojawił się w połowie lat 50 w USA, wywołał oburzenie wśród dorosłych, ale wśród ich dzieci zapanowała moda na Rock’n’Roll. Starsze pokolenie uznało tę muzykę za diabelską – nie puszczano jej w radiu, nie pojawiała się na szkolnych potańcówkach. Kołysanie biodrami, podrzucanie partnerki, owijanie jej wokół tułowia uznano za niezgodne z panującymi obyczajami.
Podkreślając socjalny charakter tańca na zajęciach praktykujemy zmiany w parach.

Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service