Formularz zapisowy na kurs przedmałżeński

Katechizacja przedmałżeńska weekendowa „Narzeczeni u św. Jakuba” to cykl spotkań, w ramach bezpośredniego przygotowania do zawarcia małżeństwa sakramentalnego, w trakcie których narzeczeni poznają bliżej tematykę związaną z teologią małżeństwa, z etyką przyszłego życia małżeńskiego, z tym jak wygląda liturgia w trakcie przyjmowania sakramentu małżeństwa oraz wyjaśniona zostanie treść przysięgi małżeńskiej.

Katechizacja ta podzielona będzie na spotkania odbywające się w formie wykładów, a także w formie warsztatów prowadzonych przez doświadczonych małżonków. Połączona jest ona z dniem skupienia dla narzeczonych, która zakończy się możliwością spowiedzi oraz Eucharystią. Na zakończenie katechizacji, każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie ukończenia tej katechizacji, które będzie przedstawiał później w kancelarii parafialnej księdzu, gdzie będzie zawierany sakrament małżeństwa.

Ofiara za udział w katechizacji przedmałżeńskiej wynosi 300 złotych od pary i związana jest z pokryciem kosztów związanych z jej organizacją.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce urodzenia *
Adres zamieszkania *
Numer telefonu *
Adres e-mail *
Parafia zamieszkania *
Zapisuję się sam(a) *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy