Formularz rejestracji do Szkoły Akupunktury Klasycznej dr Leonida Gelmana 2022-2024
Szanowni Państwo,
Podczas 7 spotkań poznają Państwo kliniczne zastosowanie akupunktury klasycznej. Podczas każdego z weekendowych spotkań poświęcimy część czasu na uporządkowanie i ugruntowanie wiedzy na temat struktury meridianów, ale przede wszystkim skupimy się na praktycznej nauce technik nakłuć oraz protokołów terapeutycznych oraz doskonaleniu badania pulsu jako podstawowego narzędzia diagnostycznego.Z uwagi na specyfikę akupunktury klasycznej oraz sposób prowadzenia szkolenia, naukę w Szkole rekomendujemy osobom, które mają już wiedzę na temat medycyny chińskiej – znana im jest terminologia z zakresu akupunktury, a także przebieg meridianów i lokalizacja punktów akupunkturowych.

Prowadzenie zajęć z grupą doświadczonych uczestników stanowi gwarancję wysokiego poziomu merytorycznego szkolenia oraz pozwoli skupić się na kwestiach klinicznych związanych z analiza indywidualnych przypadków z praktyki terapeutycznej.

CENA ZA UDZIAŁ W CYKLU 7 KURSÓW SZKOŁY AKUPUNKTURY KLASYCZNEJ - 6900 ZŁ

W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową (itcm.krakow@gmail.com) lub telefoniczną (lek. Wiktoria Zwinczewska, tel. 501 306 537).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy