Реєстраційна форма учасника четвертої міжнародної наукової конференції кафедри політології “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи)
Конференція відбудеться 9 листопада 2019 року в Львівському національному університеті імені Івана Франка і буде організована за такими секціями:

1. Особливості аналізу та зміни виборчих преференцій в ході президентських і парламентських виборів 2019 року в Україні.
2. Електоральні процеси і трансформації в країнах Вишеградської групи й інших країнах Центрально-Східної Європи та світу.
3. Динаміка розвитку партійних і виборчих систем в Україні, країнах Вишеградської групи й інших країнах світу.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, словацька.

За результатами конференції буде опубліковано збірник наукових статей та тез її учасників – “Політичні партії і вибори: українські та світові практики”.

Більше детально за посиланням: http://visegrad-ps.lnu.edu.ua/uk/requirements-for-participation-in-conference/.

Для участі у конференції заповніть реєстраційну форму!
Прізвище *
Your answer
Ім'я та По батькові *
Your answer
Місце праці, посада *
Your answer
Вчене звання, науковий ступінь *
Your answer
Тема доповіді, тез або статті *
Your answer
Секція конференції *
Контактний телефон *
Your answer
Контактний емейл *
Your answer
Заповнюючи цю реєстраційну форму, Ви надаєте організаторам конференції згоду на обробку отриманих персональних даних, а також фото та відео зйомку, в обсязі, що необхідна для організації та поширення інформації/популяризації даного заходу. *
Конференція “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи) відбудеться в рамках проекту «Удосконалення методів та інструментів політології в Україні: вплив університетів країн Вишеградської четвірки».

Проект реалізовується Кафедрою політології Львівського університету за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service