Birlikte başardık! We suceeded together!

Değerli okurlarımız,

Sizlerin de desteğiyle Güç Aktarım ve Hareket Kontrol Dergimizin 100. sayısını Mayıs 2022 itibariyle yayına alacağız. Bu sayımızı özel olarak yayınlamak istiyoruz. Özel kavramının altını birlikte dolduralım istedik, 100. sayımız için görüşlerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.

4 sorudan oluşan 1 dakika bile sürmeyecek anketimize katkılarınızı bekleriz.

Dear Readers,

With support from you, we will publish 100th issue of our power Transmission and Motion Control Magazine by May 2022. We wished this issue to be exclusive. We wanted to underfill this "exclusive" concept, we will be happy for you to share your opinions with us for 100th issue.

We expect your contribution to our survey, consisting of 4 questions, not lasting even 1 minute.

MONETA MEDYA GURUBU
MONETA MEDIA GROUP
+90 212 252 71 85

https://gucaktarim.com/arsiv/ 
https://monetatanitim.com/
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
1- Sektör tedarikçilerinin geleceğe dair hedeflerine yer verilmeli. The future targets of industry suppliers must take place.
Clear selection
2 - Özel bir kağıt türüne basılarak daha çok kişiye ulaştırılmalı. The publication must reach more people and printed on a special paper type.
Clear selection
3 - Bir zirve yapılarak üretici ve tüketiciler buluşturulmalı. Manufacturers and consumers should be connected via a summit.
Clear selection
4 - Online bir zirve veya sunum ile canlı yayın yapılabilir. Online summit or presentation can be performed via live broadcasting.
Clear selection
Dilek, görüş ve önerileriniz nelerdir? What are your wishes, opinions and recommendation?
Bu sayınızda yer almak isterseniz, e-posta, telefon ve firma bilgilerinizi yazınız. If you want to take place in this issue, please write your e-mail, phone and company information.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of monetatanitim.com. Report Abuse