Registrácia ITAT 2021
(24. 09. 2021 - 28. 09. 2021)
Detaily registrácie
Hotel Heľpa, Nízke Tatry a Muránska planina
Meno *
Priezvisko *
Email *
Organizácia *
Adresa *
IČO
DIČ
Ďakujeme za Váš záujem o registráciu na konferenciu ITAT 2021 (Hotel Heľpa). Ponúkame dve možnosti registrácie. Možnosť A: celá konferencia 24. 09. 2021 - 28. 09. 2021. Možnosť B: dve noci. Pri každej z nich je možnosť študentskej registrácie (ceny sú platné do 15. 08. 2021 vrátane). *
V prípade Vašej registrácie na workshop, prosím uveďte názov workshopu:
Ak si prajete uplatniť zľavu na registračný poplatok s využitím ITAT vouchera, uveďte prosím kód vouchera získaného na konferencii ITAT 2020:
Spôsob platby *
Termín príchodu *
Kvôli zabezpečeniu stravy. Workshopy začínajú večerou a končia raňajkami. V prípade, že si vyberiete skorší príchod alebo neskorší odchod, bude cena navýšená o dodatočnú stravu.
Termín odchodu *
Kvôli zabezpečeniu stravy.
Veľkosť trička *
Ubytovanie
Ubytovanie na konferencii je možné v jednolôžkovej izbe (obmedzený počet za príplatok len v prípade plnej registrácie), a tiež v dvojlôžkových až štvorlôžkových izbách. Po naplnení kapacity (približne 55 ľudí) bude možné ubytovanie aj na prístelke alebo v blízkom penzióne vzdialenom od miesta konferencie 500 metrov. V takom prípade bude táto informácia oznámená v registračnom formulári. Vyznačte prosím v nasledujúcich otázkach svoje preferencie ohľadom Vášho záujmu o manželskú posteľ, jednoposteľovú izbu, resp. preferovaného spolubývajúceho (preferovaných spolubývajúcich) alebo doprovod.
Ste prosím ochotní byť ubytovaní na izbe s manželskou posteľou? *
Prajete si jednoposteľovú izbu (za príplatok)? *
Kto sú vaši preferovaní spolubývajúci?
Prajete si ubytovanie pre doprovod? *
Ubytovanie, kávové prestávky a plná penzia. V prípade detí prosím napíšte mailovú správu s ich vekom na mailovú adresu peter.gursky@upjs.sk - poplatky môžu byť nižšie.
Prajete si účasť Vášho doprovodu na konferenčnom bankete? (Táto možnosť platí len v prípade, ak si prajete ubytovanie Vášho doprovodu aj v nedeľu 26. 09. 2021) *
Prajete si zakúpiť ďalšie tričko?
Uveďte počet kusov [+5€ / kus]. V prípade potreby uveďte požadované veľkosti a počty (možné je objednať aj detské veľkosti). Za dodatočné tričká sa platí ako súčasť registrácie, alebo na mieste v hotovosti
Máte špeciálne požiadavky na stravu? *
Prosíme iba adekvátne prípady.
Priestor pre Vaše ďalšie poznámky a otázky:
Required
Po odoslaní registračného formulára obdržíte potvrdzujúci email obsahujúci detaily Vašej registrácie. V prípade, že Vám email nebude doručený, kontaktujte nás prosím na adrese lubomir.antoni@upjs.sk.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy