Inschrijving vormingstraject OnlinePsyHulp
Beste

Het eerstvolgende vormingsmoment zal doorgaan maandag 28/4/25 van 13-16 & maandag 5/5/25 van 13-16u. De opleiding erna staat gepland op 12/6/25 9-12u & 19/6/25 9-12u. Beide opleidingsreeksen gaan online door.
Als dit moment niet past, maar je wenst wel op de hoogte te blijven van een volgende vormingsreeks laat je gegevens hier ook achter.

Graag meer informatie of heb je een meer dringende vraag? Stuur een mailtje naar liese.moors@onlinepsyhulp.be


Bedankt!

Met vriendelijke groeten
Liese Moors  - OnlinePsyHulp
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Concretere info vorming blendend werken OnlinePsyHulp
Wat is OPH? Wat kan je verwachten? Wat is de kostprijs?
Wat is jouw naam? (voornaam en familienaam)
*
Bij deze: *
Waar ben je op dit moment werkzaam?
*
Facturatiegegevens *
Naam onderneming, maatschappelijke zetel en ondernemingsnummer
Wat is jouw discipline en/of therapie-achtergrond?
(voor deze opleiding is het van belang dat je tot één van de WUG-beroepen behoort: Overzicht van de gezondheidszorgberoepen | FOD Volksgezondheid (belgium.be))
*
Heb je affiniteit met blended werken?  *
Helemaal niet mee eens
Helemaal mee eens
Wat is jouw affiniteit met blended werken? Wat zijn jouw ervaringen? Met welke tools ben je misschien al aan de slag gegaan?  *
We zouden ook graag willen stilstaan bij jouw leerstijl. Wat helpt jou om het beste iets aan te leren? (Beeldmateriaal, rollenspel, interactie,...) *
Captionless Image
Heb je nog opmerkingen?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy

Does this form look suspicious? Report