Registracija į paskaitą „Trys gyvenimo uždaviniai: draugystė, darbas ir meilė“
Rugsėjo 27 d. nuo 18 val. iki 20 val. nuotoliniu būdu per Zoom bus skaitoma nemokama paskaita „Trys gyvenimo uždaviniai: draugystė, darbas ir meilė“.

Draugystė, darbas ir romantinė meilė - tai trys svarbios sritys, kurios yra savotiški žmogaus gyvenimo kokybės indikatoriai. Šie trys dalykai vienaip ar kitaip paliečiami įvairių psichologų ir psichoterapeutų. Kartais jie skaidomi detaliau įtraukiant fizinę sveikatą, dvasingumą, materialų gerbūvį ir kitas sritis. Šio susitikimo metu dėmesį skirsime būtent toms trims sritims: darbas, socialiniai ir romantiniai santykiai (meilė). Ieškosime, kaip siekti didesnio pasitenkinimo jose ir taip pasiekti didesnę gyvenimo pilnatvę. 

Lektorius individualiosios psichologijos krypties konsultantas Rimgaudas Baležentis.

PASKAITOS ĮRAŠO NEBUS.

Prieš dalyvavimą atsiųsime papildomai dalyvio apklausos anketą, kurią užpildžius pateiksime prisijungimo nuorodą į paskaitą.

Paskaita finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto “Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu” įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1- ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vardas *
Pavardė *
Telefono numeris *
Elektroninis paštas *
Suprantu, kad paskaitos prisijungimo nuorodą gausiu tik atsiuntusi (-ęs) fotografuotą ar skenuotą užpildytą dalyvio apklausos anketą, kurią atsiųsime po registracijos formos užpildymo. *
Required
Susipažinau, kaip mano duomenys bus tvarkomi Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centre. Informacija apie duomenų tvarkymą rasite čia:   https://matulaiciospc.org/wp-content/uploads/2020/02/Asmens-duomenu-saugojimo-atmintine.pdf  *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy