Spina Bifida ve Hidrosefalili Bireylerin Cinsellik ve Beden Algısı
Uluslararası Spina Bifida ve Hidrosefali Federasyonu (IF) 2018 yılı Avrupa çalışma planı çerçevesinde spina bidifa ve hidrosefalili (SBH) bireylerin cinsellik ve beden farkındalığına odaklanmayı amaçlıyor. Engelli insanların cinselliği hakkında oluşmuş önyargılar günümüzde var olmaya devam ettiğinden bu tabuların yıkılıp genç insanlar, doktorlar, aileler ve toplumun bu konuyu açıkça konuşabilmesi için cesaretlendirilmeye ihtiyacı var.
"Spina Bifida ve Hidrosefalili Bireylerde Cinsellik ve Beden Farkındalığı" başlıklı bu araştırma çalışmasına katılmaya davetlisiniz. Bu anket SBH'li bireylerden oluşan Gençlik Grubu tarafından hazırlanıp IF tarafından düzenlenmiştir.
Bu araştırma çalışmasının amacı, SBH'li genç bireylerin cinsellikleri ve beden farkındalıklarıyla ilgili neleri önemsediklerini öğrenmek ve sağlam temeller üzerine dayalı bu bulgularla yola çıkarak konu üzerine yapılan çalışmaları devam ettirmektir. Anketin tamamlanması yaklaşık 15 dakika sürecek. Bu çalışmaya katılımınız tamamen isteğe bağlıdır ve dilediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz. Herhangi bir soruyu atlayabilirsiniz.
Soruları cevaplarken yanlış veya doğru bir cevabın olmadığını ve toplanan bilginin Avrupa Genel Veri Koruma Tüzüğü'ne (GDPR 679/2016) bağlı olarak gizli tutulacağını dikkate almanızı rica ederiz.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy