Formularz zgłoszeń do administratora sieci informatycznej Szkoły
Za pośrednictwem tego formularza mogą Państwo przesłać zgłoszenie do administratora sieci informatycznej Szkoły. Zgłoszenie można także złożyć wysyłając email zawierający pełną informację na adres admin@szymanowsku.edu.pl lub wypełniając formularz papierowy dostępny w portierni.

Po wypełnieniu pierwszej części formularza proszę wybrać odpowiednią sekcję: Zgłoszenia usterek, zgłoszenia zmian w konfiguracji, zgłoszenia zaktualizacji/instalacji programów, prośba o zresetowanie hasła, prośba o pomoc w konfiguracji urządzenia.

Zgłoszenie, które nie zawiera pełnej informacji, potrzebnej do oceny możliwości realizacji będzie odsyłane do zgłaszającego, celem uzupełnienia. O wykonaniu zlecenia, terminie jego realizacji lub odmowie ASI powiadamia zgłaszającego mailowo, na adres podany w zgłoszeniu.

Imię i nazwisko zgłaszającego *
Your answer
Email zgłaszającego *
Proszę o posługiwanie się służbowym adresem email
Your answer
Jakiego stanowiska dotyczy zgłoszenie *
Proszę określić stanowisko komputerowe, którego dotyczy sprawa. Nazwa komputera znajduje się na naklejce na obudowie. Jeżeli na komputerze brakuje naklejki proszę podać numer pomieszczenia, w którym znajduje się komputer oraz lokalizację komputera jeżeli w pomieszczeniu jest więcej niż jedno stanowisko komputerowe.
Your answer
Proszę wybrać rodzaj zgłoszenia *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.