Přihláška na kurz Efektivní vyučování dětí, stupeň 1
Děkujeme Vám za zájem o kurz Dětské misie. Před vyplněním a odesláním přihlášky se seznamte s následujícími důležitými informacemi:

Účastníci kurzu musí v den zahájení dosáhnout 17 let. Výjimky z tohoto pravidla jsou možné po konzultaci a schválení vedoucím kurzu. Účastnit se kurzu EVD 1 je možné pouze se souhlasem kazatele nebo staršího sboru. (Doporučení kazatele ke stažení zde http://detskamisie.cz/prilohy/EVD1_Doporuceni_kazatele.pdf ). Možno doručit jedním z těchto způsobů:
- e-mailem na adresu: sikulova@detskamisie.cz (skenovaný dokument)
- poštou na adresu: Dětská misie, Jičínská 549, 742 58 Příbor

Kurz se skládá z 30 vyučovacích hodin a 3 praktických cvičení. Není možné být pouze přísedícím (pozorovatelem) kurzu bez účasti na praktických úlohách, Očekáváme přihlášení zájemců, kteří chtějí absolvovat kurz jako celek. K tomu je nutná příprava a účast na všech praktických cvičeních, Ve vyučování je možná absence max. 5 hodin, ne však v jednom předmětu. Pro maximální užitek z kurzu doporučujeme účast na všech vyučovacích hodinách. Na kurzu není povoleno pořizování zvukových a obrazových záznamů.

Přibližný časový rozvrh:
pátek 16:30 - 20:00
sobota 8:30 - 18:00

Vyplněním a odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami kurzu EVD 1 a uhrazením 800,- Kč za materiály a kurzovné. V případě bezhotovostní platby, kurzovné zašlete na účet u FIO banky: 2000160468/2010, VS: uveďte číslo svého mobilu. V ceně není zahrnuta strava ani ubytování (strava a případně ubytování se platí na místě organizátorům). Rovněž souhlasíte s tím, že Dětská misie může nakládat s údaji uvedenými v přihlášce v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (zákon č.101/2000 Sb.).

Místo vašeho kurzu *
Příjmení a jméno *
Your answer
Adresa včetně PSČ *
Your answer
Rok narození *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
V případě bezhotovostní platby uveďte toto číslo jako variabilní symbol.
Your answer
Zaplatím kurzovné *
Církev (sbor) a město *
Your answer
Máte zkušenosti s vyučováním dětí? *
Stručně popište.
Your answer
Absolvovali jste nějakou přípravu (školu, seminář, kurz), než jste začali učit děti? *
Stručne popište.
Your answer
Dotaz / připomínka
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Detskamisie.