Rekolekcje "Związani" - Kęszyca Leśna - 25.06-02.07.2017
Zasady przyjmowania zgłoszeń na rekolekcje
Zgłoszenie na rekolekcje odbywa się wyłącznie poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, do którego można się dostać klikając przycisk "Kontynuuj" znajdujący się na dole tej strony, po uprzednim zaakceptowaniu niniejszych zasad.

Po wypełnieniu formularza należy kliknąć przycisk PRZEŚLIJ, który znajduje się na końcu formularza. Potwierdzeniem, że dane zostały prawidłowo przesłane jest pojawienie się komunikatu "Twoja odpowiedź została zapisana." Brak takiego komunikatu oznacza prawdopodobnie, że nie zostało wypełnione któreś z wymaganych pól formularza. Należy wówczas uzupełnić brakujące dane i ponownie kliknąć przycisk PRZEŚLIJ.

Jeżeli przesłany i zapisany formularz zawierał błąd, prosimy nie wypełniać i nie wysyłać go ponownie, a jedynie wysłać informację z dokładnym opisem zmian na adres rekolekcje.dk.zg@gmail.com.

Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz wiadomość na podany w formularzu adres poczty elektronicznej. Będzie ona zawierała, w zależności od kolejności zgłoszenia, albo potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia wraz z wyliczeniem kosztów oraz nr konta bankowego, tytuł przelewu i termin wpłaty zaliczki, albo informację o wpisaniu na listę rezerwową.

Brak wpłaty zaliczki w wyznaczonym terminie powoduje przesunięcie zgłoszenia na ostatnie miejsce na liście rezerwowej.

W przypadku rezygnacji z wyjazdu na rekolekcje wpłacona zaliczka nie jest zwracana za wyjątkiem sytuacji, gdy na zwolnione miejsce zostaną wpisani kolejni uczestnicy.

Po wpłynięciu zaliczki na wskazane konto zgłoszenie wpisywane jest na listę uczestników rekolekcji co zostanie potwierdzone wysłaniem informacji na podany w formularzu adres poczty elektronicznej. Otrzymanie tej informacji jest jedynym potwierdzeniem przyjęcia na rekolekcje.

Pozostała część opłaty za rekolekcje powinna zostać wpłacona gotówką w czasie rekolekcji parze moderatorskiej.

Po skompletowaniu i zamknięciu listy uczestników każde małżeństwo z tej listy otrzyma kartę uczestnictwa zawierającą między innymi podstawowe informacje organizacyjne, mapkę dojazdu, kontakt do pary moderatorskiej, itp.

W formularzu zgłoszeniowym należy wpisać wszystkie dzieci uczestniczące w rekolekcjach wraz z numerem PESEL. Numer PESEL potrzebny jest do objęcia dzieci polisą ubezpieczenia NNW.

Przy ustalaniu wysokości opłat za dzieci pod uwagę będzie brany wiek rocznikowy na dzień rozpoczęcia rekolekcji (czyli np. w roku 2017 za dwulatka uważamy osobę urodzoną w roku 2015, niezależnie od miesiąca urodzenia).

Podczas zajęć rodziców w trakcie rekolekcji dziećmi mającymi 3 lata i starszymi zajmuje się diakonia wychowawcza. Co do zasady organizatorzy nie zapewniają samodzielnego łóżka oraz opieki diakonii wychowawczej dla dzieci w wieku do 2 lat, które przez cały czas trwania rekolekcji pozostają pod opieką rodziców. W przypadku konieczności zabezpieczenia dziecku szczególnej opieki (np. w przypadku choroby lub niepełnosprawności) należy wziąć pod uwagę fakt, że diakonia wychowawcza może nie być do tego odpowiednio przygotowana.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: rekolekcje.dk.zg@gmail.com lub telefoniczny: 691914823, 697607978 - po godz. 16:00
.

Potwierdzenie *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms