Акредитація на відкриття виставки “Нью-Йорк – Іловайськ: Вибір”
17 серпня о 16:00 в Музеї української діаспори відбудеться відкриття виставки “Нью-Йорк – Іловайськ: Вибір”, присвяченої Маркіянові Паславському.

У чотирьох тематичних залах відвідувачі зможуть ознайомитися з основними періодами життя Маркіяна: народження в родині вихідців з України, навчання в українській школі, участь у “Пласті”, становлення світогляду, навчання у Військовій академії США, служба в 75-му полку рейнджерів США, переїзд в Україну, участь у Помаранчевій революції та Революції Гідності, служба в добровольчому батальйоні “Донбас”, участь у боях проти російсько-терористичних військ, загибель під Іловайськом. На виставці буде представлено артефакти з фондів Музею української діаспори та Національного музею Революції Гідності.
Окрему залу виділено для кіносеансів, там уперше демонструватиметься фільм “Made in Ukraine. Життя за життя”, створений “Alex Studio Production” (режисер Олег Ущенко) за підтримки Міністерства інформаційної політики України. Також буде презентовано видання “Заклик діяти” – роздуми Маркіяна Паславського про те, як змінити Україну на краще.

Виставковий проект “Нью-Йорк – Іловайськ: Вибір” діятиме до 20 жовтня 2019 року. Окрім експозиції в межах виставки, заплановано спеціальну програму для відвідувачів: кураторські та авторські екскурсії, кінопоказ і дискусії.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Організатори проекту: родина Маркіяна Паславського, Музей української діаспори, Музей історії міста Києва, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності та бійці добровольчого батальйону “Донбас”.

Місце проведення: Музей української діаспори, м.Київ, вул. Московська, 40б (станція метро “Арсенальна”).

Контактні телефони для ЗМІ: +38 098 661 18 33, +38 093 503 72 88, +38 099 717 59 95


Email address *
Ім'я та прізвище *
Your answer
Назва ЗМІ *
Your answer
Посада
Your answer
Контактний тел.: *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy