Brīvprātīgo pieteikšanās jubilejas skrējiensoļojumam Rīga - Valmiera 2018
Pieteikšanās līdz 2018. gada 8. jūnijam
Vārds *
Your answer
Uzvārds *
Your answer
Tālruņa numurs *
Your answer
e-pasts *
Your answer
Kā vēlies palīdzēt?
Tava palīdzība būs nepieciešama reģistratūrā, ekipējuma pārbaudē, laika ņemšanā, transportēšanā, asistēšanā, burkānu mizošanā un Līgo siera siešanā, tējas vārīšanā, maizīšu smērēšanā, finiša sekretariātā, strūdeļu skaitīšanā, kefīra saliešanā, diplomu drukāšanā, sacensību centrā, fotografēšanā, tiesnešu brigādē, utml.
Your answer
Vai nepieciešamības gadījumā vari palīdzēt ar savu transportu?
Kontrolpunktos darbosies brīvprātīgo brigādes. Skrējiensoļojuma laikā vajadzēs motorizētus brigadierus, kuri noteiktos laikos ieradīsies ar savu komandu un uzklās galdiņus ar dažādiem našķiem (cepumi, marinēti gurķīši, Smiltenes siers, rupjmaize utt.). Automašīnas un to vadītāji būs nepieciešami arī pirmās palīdzības sniegšanai, tiesnešiem, fotogrāfiem un citam apkalpojošam personālam. Degvielas izdevumus nosegsim, gurķīšus arī sarūpēsim.
Vai nepieciešamības gadījumā varēsi trasē palīdzēt ar savu mobilo viedierīci?
Rīga-Valmiera pašsaprotama sastāvdaļa ir rezultātu tiešsaistes attēlošana, kkas nav iedomājama bez brīvprātīgo ieguldījuma. Labprāt trasē redzēsim brīvprātīgos ar savām viedierīcēm, lai misija - atspoguļot notikumus trasē - tiktu veikta augstākajā līmenī. Esiet gatavi būt daļai no lielā notikuma!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms