Rejestracja na cykl warsztatowy dla żon i mam "Droga do siebie samej"
Tu zarejestrujecie się na cykl rozwojowy, który zacznie się 7 maja 2019 r. w godz. 19:30-22:00 w Fundacji Evangelium Vitae przy ul. Rydygiera 22-28 we Wrocławiu i potrwa przez 6 kolejnych wtorków (do 11 czerwca 2019 r.)
Ważne
Warsztat nie będzie dla Ciebie dobrą formą pracy, jeśli aktualnie znajdujesz się w poważnym kryzysie (depresja, rozwód) - podczas warsztatów nie ma wystarczającej przestrzeni pracy jeden na jeden ani pracy terapeutycznej.
Informacja o danych osobowych
Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów przeprowadzenia zapisów na warsztaty. Administratorem danych są organizatorzy cyklu: Małgorzata Rybak i Fundacja Evangelium Vitae. W każdej chwili możesz poprosić o usunięcie ich lub wprowadzenie zmian, pisząc na adres: malgorzata.anna.rybak@gmail.com
Imię i nazwisko: *
Your answer
Adres e-mail: *
Your answer
Telefon: *
Your answer
Data Twojego ślubu: *
MM
/
DD
/
YYYY
Imiona i wiek dzieci: *
Your answer
Czy brałaś udział w cyklu "Złap życie"?: *
Z jaką potrzebą zapisujesz się na cykl warsztatowy?
Your answer
Skąd wiesz o cyklu?
Your answer
Inne Twoje uwagi
Czy chciałabyś się podzielić innymi uwagami, które wydają Ci się ważne przed Twoim udziałem w warsztatach?
Your answer
Czy jesteś zainteresowana "rosnącym skryptem" z treściami warsztatowymi?
Z powodu braku dofinansowania na rozbudowane materiały, skrypt wraz z segregatorem będzie kosztował 30 zł
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie zapisów na cykl warsztatów "Droga do siebie samej", organizowanego przez Małgorzatę Rybak i Fundację Evangelium Vitae we Wrocławiu w dniach 7.05.2019 - 11.06.2019 (6 kolejnych wtorków) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.
Proszę o poinformowanie mnie o zapisach na warsztaty w kolejnym terminie *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Małgorzatę Rybak w ramach informowania o starcie zapisów kolejnych edycji warsztatów zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service