“Austėjų dūzgės 2020”
KVIEČIAME registruotis visas Austėjas į fotosesiją/performansą "AUSTĖJŲ DŪZGĖS 2020"
Dūzgiančios Austėjos renkasi prie SVIRNO 16 val. rugpjūčio 15 d. Bitininkystės muziejuje, Ignalinos raj., Stripeikių kaime.
Fotosesiją ves: fotografas Adolfas Sinkevičius. Menininkas yra surengęs personalines parodas Utenoje, Zarasuose, Lietuvos Respublikos Seime. Dalyvavo grupinėse fotografijų parodose Lietuvoje. Adolfas Sinkevičius yra Utenos rajono meno ir kultūros premijos laureatas.
Meninė Austėjų fotosesijos medžiaga bus patalpinta muziejaus FB, iš nuotraukų bus padarytas fotofilmas, kuris bus patalpintas „YouTube“. Bus sukurtas failas archyvinei medžiagai, kuri bus patalpinta muziejaus ekspozicijos terminaluose, taip užtikrinant tęstinumą ir lankytojų pritraukimą, nes fotografuota/filmuota medžiaga papildys Ignalinos krašto ir muziejaus dokumentikos archyvus, kuriais remiantis laiko tėkmėje kuriami dokumentiniai filmai.
Registruodamiesi sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų panaudoti tik fotosesijai organizuoti, sutinkate, kad nuotraukos su Jūsų atvaizdu gali būti viešinamos.
Nuotraukos ir Jūsų asmeninė informacija tretiesiems asmenims neteikiama.

Jus gausite laišką, kuris patvirtins Jūsų registraciją. Tikslesnė informacija apie fotosesiją Jums bus išsiųsta dar vėliau.
Email *
Fotosesijos dalyvės vardas *
Fotosesijos dalyvės pavardė *
Sutinku, kad mano duomenys būtų panaudoti tik fotosesijai organizuoti. Sutinku, kad nuotraukos su mano atvaizdu gali būti viešinamos. *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy