PIETEIKUMA ANKETA BRĪVPRĀTĪGĀ DARBA VEICĒJAM
Ja vēlies veikt brīvprātīgo darbu Alūksnes novadā, būt lietas kursā par aktuāliem pasākumiem un brīvprātīgā darba vakancēm, tad šī anketa noteikti ir tev! Tev ir iespēja aizpildīt šo anketu un būt Alūksnes Bērnu un jauniešu centra brīvprātīgo datubāzē, un ABJC informēs tevi par aktuālām vakancēm.

Informējam ,ka anketā norādītie dati tiks apstrādāti un uzkrāti ar mērķi: izveidot brīvprātīgā darba veicēju kontaktu sarakstu, lai nākotnē varētu informēt anketas aizpildītājus par viņiem interesējošiem brīvprātīgā darba piedāvājumiem vietējā līmenī; personas datu glabāšanu atskaišu un statistikas sagatavošanas mērķiem. Datu apstrādes pārzinis: Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs (turpmāk ABJC), Dārza iela 8a, Alūksne, telefons , e-pasta adrese abjc@aluksne.lv. Personas datu apstrādes pamatojums: Anketēšana tiek veikta Alūksnes novada jauniešu intereses iesaistīties vietējā brīvprātīgajā darbā noskaidrošanai. Personas datu apstrādes ilgums: pastāvīgi.

Aizpildot šo anketu un nosūtot informāciju es piekrītu, ka mani personas dati tiks apstrādāti šādam mērķim: datu bāzes veidošana ar mērķi informēt par brīvprātīgā darba veikšanas iespējām Alūksnes novadā.

Vārds, uzvārds: *
Your answer
Dzimšanas datums: *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefona numurs (saziņai ar tevi): *
Your answer
E-pasts (saziņai ar tevi):
Your answer
Nodarbošanās (mācies/strādā): *
Your answer
Kādas jomas tevi vairāk interesē (iespējams atzīmēt vairākas)? *
Required
Vai tev ir kādas īpašas vajadzības, kas jāņem vērā (veselības problēmas u.c.)? *
Your answer
Apliecinu, ka esmu iepazinies/usies ar Alūksnes Bērnu un jauniešu centra brīvprātīgā darba vadlīnijām un apņemos tās ievērot. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service