Diskusija - apmācības pilsonisko prasmju attīstībai
Biedrība "Sadarbības platforma” aicina nevalstisko organizāciju pārstāvjus un interesentus uz diskusiju – apmācībām, kas veltītas pilsonisko prasmju attīstībai. Diskusija – apmācības notiks piektdien, 2019. gada 13. septembrī no plkst.14. 00 līdz 17.00 LR Saeimas ēkā, Rīgā, Jēkaba ielā 11.

Pasākuma ievadā tiesību zinātņu doktore, vairāku nevalstisku organizāciju pārstāve, mācībspēks Latvijas augstskolās Kitija Bite klātesošajiem lekcijā atgādinās, kas ir pilsoniskā sabiedrība, kāda ir pilsoniskās līdzdalības nozīme, it īpaši - cik svarīga sadarbība starp iedzīvotājiem dažādu aktuālu jautājumu risināšanā. Lektore iepazīstinās ar biedrošanās brīvības formām Latvijā - iespējām līdzdarboties nevalstiskās organizācijās un politiskās partijās, rīkot iedzīvotāju forumus, iespējām iesaistīties brīvprātīgo kustībā vai sniegt ieguldījumu sabiedrības labā labdarības un filantropijas pasākumos. Dalībnieki uzzinās par veidiem, kā sabiedrība var iesaistīties politikas veidošanā pašvaldību, valsts un Eiropas Savienības līmenī.

Turpinājumā sekos tikšanās un diskusija ar 13. Saeimas deputātu Mārtiņu Šteinu par pilsoniskās sabiedrības lomu. Klātesošajiem būs iespēja uzdot jautājumus par iespējām sadarboties ar Saeimas deputātiem.

Diskusijas tēmu lokā būs arī pilsoniskās sabiedrības iespējas cīņā pret naida runu un naida noziegumiem, dažādu grupu diskrimināciju, dažādu radikalizācijas tendenču un vardarbīgā ekstrēmisma novēršanu.

Noslēgumā visiem dalībniekiem būs iespēja doties ekskursijā, iepazīstot Saeimas ēku un darbību, kā arī kopīgi nofotografēties pie nozīmīgā nama.

Personas dati tiks izmantoti caurlaižu noformēšanai ieejai LR Saeimā un biedrības Sadarbības platforma vajadzībām atskaišu sagatavošanai finansētājam - Sabiedrības integrācijas fondam.

Diskusija – apmācības tiek rīkotas projekta “NVO - iespējas, izaicinājumi, perspektīvas” ietvaros, lai sekmētu pilsoniskās sabiedrības stiprināšanu un attīstību

Pasākuma laikā tiks fotografēts un fotogrāfijas izmantos organizatoru publicitātes vajadzībām.
Vārds, uzvārds *
Your answer
Organizācijas nosaukums, kuru pārstāviet *
Your answer
Personas kods *
Your answer
Tālruņa numurs *
Your answer
E-pasta adrese *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service