Polska Platforma Tańca 2019: zgłoszenie do OPEN PLATFORM
Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń do udziału w OPEN PLATFORM - prezentacjach polskich artystów sztuki tańca i choreografii, podczas finału Polskiej Platformy Tańca w Gdańsku (5-8 września 2019 roku) przed międzynarodowym gronem kuratorów i producentów.
Wybrani artyści będą mogli zaprezentować przed międzynarodowym gronem kuratorów, przedstawicieli festiwali oraz instytucji zaproszonych na Platformę główne założenia swojej twórczości, obszary zainteresowań, kierunki i modele współpracy, które ich interesują.
Spotkanie będzie doskonałą okazją do nawiązania partnerstw i promocji dotychczasowych osiągnięć tanecznych i choreograficznych polskich artystów.
Zaproszeni twórcy przygotują swoje prezentacje przy wsparciu trenera podczas grupowych warsztatów z komunikacji oraz indywidualnych konsultacji. Warunkiem wzięcia udziału w prezentacji jest uczestnictwo w warsztatach przygotowujących. Warsztaty odbędą się pomiędzy 21 a 23 czerwca 2019 roku.
--------
W razie pytań dotyczących OPEN PLATFORM, prosimy o kontakt z koordynatorką Polskiej Platformy Tańca, Karoliną Wycisk (info@polskaplatformatanca.pl).
O wyborze zostaną Państwo poinformowani do 15 maja br.
--------
Finał Polskiej Platformy Tańca odbędzie się w dniach 5-8 września 2019 roku w Gdańsku. Głównym współorganizatorami Platformy w 2019 roku są Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw oraz Fundacja Polka dot.
Imię i nazwisko / Nazwa zespołu *
Dlaczego Pan/Pani/zespół chce się zaprezentować podczas Polskiej Platformy Tańca 2019? *
CV / życiorys artystyczny - proszę podać najważniejsze osiągnięcia (można również dołączyć plik w formacie PDF) *
CV / życiorys artystyczny - proszę załączyć plik w formacie PDF
Linki do stron przedstawiających twórczość artysty(-ki) / zespołu
Linki do nagrań wybranych spektakli (wraz z hasłem)
Kontakt (osoba do kontaktu, e-mail, telefon) *
Warunkiem wzięcia udziału w prezentacji jest uczestnictwo w warsztatach przygotowujących. Warsztaty odbędą się pomiędzy 21 a 23 czerwca 2019 roku. *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service