Всеукраїнська гра «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак
АНКЕТА ДЛЯ УЧАСНИКІВ З ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 20 по 23 вересня 2018 року проводитимуть у Черкаській області (Чигиринський район, с. Буда, урочище Холодний Яр) Всеукраїнську гру «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак.

Метою гри є вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, а також виховання молоді на традиціях Запорозького козацтва, воїнів Холодного Яру та Української Повстанської Армії з метою залучення сучасної молоді до вивчення історії України, наших традицій через ознайомлення з українською духовно-культурною спадщиною, сприяння проявам національно-патріотичних якостей у повсякденному житті.

Організатори запрошують до участі у проекті державні установи, громадські організації, патріотичні клуби, гурти, спортивні, митецькі колективи тощо. Витрати на проживання (наметовий табір), проїзд та виконання програми заходу з 20 по 23 вересня 2018 року здійснюються за рахунок організаторів. Звертаємо увагу, що організатори не забезпечують учасників централізованим харчуванням.

Дедлайн заповнення форми - 5 вересня 12:00
Контактна особа - Ірина Полєтуха, 093 87 160 91

ПІБ *
Your answer
Ваш населений пункт *
Your answer
Навчальний заклад / громадська організація *
Your answer
Адреса закладу / організації *
Your answer
Контактний номер телефону учасника *
Your answer
Ел.адреса *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms