Конгрес активістів культури - Активний Громадянин
“Активні громадяни” – програма Британської Ради для громадян у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії. Мета програми полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог. В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України.
Тренінг ПРОГРАМИ "Активні громадяни" буде присвячено набуттю навичок міжкультурного діалогу й мережевого співробітництва, поглибленню знань про місцеву громаду, а також національні та глобальні громади, формуванню навичок впровадження соціальних дій на користь власної громади.
Метою тренінгу є підготовка активних суб’єктів громадського життя, які реалізують позитивні зміни на користь власних громад, обговорення актуальних для громади питання та розробка та реалізація проектів соціальної дії на локальному рівні.
Результатом тренінгу стануть проекти соціальної дії направленні на покращення життя громади, пріоритетним напрямком яких є сприяння побудові діалогу у громадах, розбудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття. Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування проектів, які будуть подані учасниками тренінга та відібрані менеджерами програми "Активні громадяни" Британської Ради.
До участі запрошуються лідери, представники, члени молодіжних громадських організацій у віці від 18 років. Основними критеріями відбору буде активна громадська позиція, бажання брати участь в вирішенні проблем громади, продовжувати працювати в сфері активізації молодих людей, присутність протягом всього тренінгу.
Бажаючим взяти участь у тренінгу у Києві необхідно заповнити реєстраційну форму. Результати відбору будуть повідомлені всім учасникам, які були відібрані до участі електронною поштою.
Розклад та місце проведення тренінгу буде вислано учасникам разом з підтвердженням участі.
Тренінг реалізовується ГО "Конгрес Активістів Культури" у партнерстві з галереєю "Білий Простір" Києво-Могилянської Академії.
Витрати на харчування та проживання учасників не покриваються.
Детальнішу інформацію про діяльність Британської Ради в Україні можна знайти на офіційному сайті http://www.britishcouncil.org.ua/
Active Citizens у світі!
Прізвище та ім'я *
Your answer
Місто *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Рід занять *
Your answer
Соціальні та культурні проекти в яких брали участь: *
Your answer
Яку соціальну дію ви б хотіли втілити, як Активний Громадянин? *
Your answer
Чого очікуєте від тренінгу? *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Місто в якому бажаєте взяти участь у тренінгу *
Додаткова інформація
Your answer
Я усвідомлюю, що заповнюючі форму, погоджуюсь на участь у всіх днях тренінгу *
Required
Чи даєте ви згоду на поширення вашого телефону та е-мейлу серед учасників тренінгу після його проведення? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service