30.10.2020 р. обговорюємо нову Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні
У зв’язку із завершенням строку реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 26 лютого 2016 року № 68, Секретаріатом Кабінету Міністрів організовується робота з розроблення нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні (далі – проект Стратегії).
З метою проведення консультацій з громадськістю щодо проекту документу, напрацьованого створеною при Секретаріаті Кабінету Міністрів робочою групою, Секретаріатом спільно з Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні організовується серія регіональних онлайн-обговорень.
30 жовтня 2020 року відповідне обговорення відбудеться за участю представників інститутів громадянського суспільства, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, науковців, експертів із Закарпатської, Запорізької, Київської, Рівненської областей та м. Києва.
З проектом Стратегії, напрацьованим утвореною при Секретаріаті Кабінету Міністрів робочою групою, можна ознайомитися за посиланням https://docs.google.com/document/d/1ebwVQFp-SKAlPZZK3S_0ATb_A-qrhgBi2M1mwGAbVDA/edit?usp=sharing.  
Якщо ви бажаєте взяти участь у заході, надайте, будь ласка, відповіді на наступні запитання.

Контактна особа в Секретаріаті Кабінету Міністрів для уточнення інформації у разі виникнення запитань: Леонтьєва Анна, тел.: (044) 256-62-28, (067) 593-51-31, e-mail: leonteva@kmu.gov.ua.  

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Зазначте, будь ласка, назву адміністративно-територіальної одиниці, яку Ви представляєте *
Зазначте, будь ласка, назву населеного пункту, в якому Ви проживаєте *
Вкажіть, будь ласка, Ваше прізвище *
Вкажіть, будь ласка, Ваше ім'я *
Зазначте, будь ласка, назву організації, яку Ви представляєте, та Вашу посаду в ній *
Вкажіть, будь ласка, адресу електронної пошти для підтвердження реєстрації та отримання посилання на захід *
Згода на обробку персональних заних *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Secretariat of the Cabinet of Ministers of Ukraine. Report Abuse