Registracija į "Žaliųjų pastatų profesionalų" mokymus (anglų kalba)
Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos (LŽPT) mokymų programa yra skirta įvairių sričių NT specialistų profesinei kompetencijai kelti ir suteikia galimybę įgauti žinių ir gebėjimų žaliesiems pastatams ir tvariai aplinkai kurti. Kiekvienas mokymų kursas baigiamas testu, kurį išlaikius gaunamas sertifikatas, o sėkmingai užbaigus 10 mokymų kursų (8 privalomų ir 2 pasirenkamų) ciklą, išduodamas atestatas, kuris suteikia teisę konsultuoti NT vystytojus tvarios plėtros klausimais bei sertifikuoti pastatus taikant Lietuvos pastatų tvarumo vertinimo sistemą.
Kuriantiems tvarią aplinką
Pasirinkite kursus, kuriuose norėtumėte dalyvauti 2018 m. (data ir vieta bus patikslintos surinkus pakankamą dalyvių skaičių)
Informacija apie dalyvį
Vardas ir pavardė *
Your answer
Įstaiga/organizacija *
Your answer
Pareigos *
Your answer
Profesija/specialybė *
Your answer
Mob. tel. nr. *
Your answer
El. paštas *
Your answer
Dalyvavimo sąlygos
Dalyvio mokestis: vieno kurso kaina LŽPT nariui 140 EUR , kitam dalyviui — 170 EUR. Renkantis tris ir daugiau kursų, vieno kaina LŽPT nariui yra 120 Eur, kitam dalyviui - 150 Eur. Prašome pervesti mokestį už pasirinktą kursą tik gavus patvirtinimą, jog kursas įvyks į LŽPT sąskaitą LT904010042404021639 (mokėjimo paskirtyje nurodykite kurso pavadinimą, o jei moka įmonė - ir dalyvio vardą bei pavardę). Registracija patvirtinama ir detali konkretaus kurso programa išsiunčiama registracijos metu nurodytu el. pašto adresu gavus dalyvio mokestį. Pinigai gražinami tik neįvykus mokymams.
Kursų laikas ir vieta bus patikslinti surinkus 10 ir daugiau dalyvių grupę. Pirmenybę turi anksčiausiai užsiregistravę. LŽPT pasilieka teisę keisti programą, lektorius, mokymų vietą, jei pastarieji netenkina dalyvių ar programos koordinatorių.

Mokymai vyksta anglų kalba. Pradžia - 9 val. (nebent nurodyta kitaip), trukmė - vidutiniškai 7 val. su pietų pertrauka (į kainą neįtraukta). Jei turite klausimų, rašykite el. paštu: info@lzpt.lt.
Kursų vieta, papildomi kursai, programos pakeitimai ir kita aktuali informacija pateikiama internete http://lzpt.lt/veikla/#mokymai bei jūsų registracijoje nurodytu el. pašto adresu.

Pažymėkite, jei reikia sąskaitos (moka įmonė/organizacija)
Patvirtinimas *
Required
Ačiū ir iki susitikimo mokymuose!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms