Restore Your Core™ tutvustav treening [registreerimisvorm]
Restore Your Core™ treeningus osalemiseks täida palun järgnev registreerimisvorm. Kõik vormi kaudu minuni jõudnud andmed on konfidentsiaalsed ja ma ei jaga neid kolmandate osapooltega.

NB! Lisandunud on 2 aega Kristiines.

Osalejate arv on piiratud, tunnid toimuvad väiketest gruppides ja osalemisvõimaluse tagab ankeedi täitmise järgselt tehtud ülekanne (info allpool). Esimeses punktis vali palun kuupäev, millal soovid osaleda. Kõikidel väljapakutud aegadel toimub tund Saue valla kultuurikeskuses Laagris. Sinna saab kohale ühistranspordiga (buss nr 20, 27 peatus Laagri alevik, pisut kaugemal peatuvad ka nr 14 ja 18, elektrirongiga tulles on lähim peatus Urda) ja autoga tulles on parkimiskohad olemas.

Kaasa võta palun joogamatt (kui sul ei ole see võimalik, märgi palun allpool).

Koha tagab osalustasu 15.- ülekanne:
EE887700771003337902
Tegutse teadlikult OÜ
Selgituse kirjuta palun "nimi kuupäev"

Kui soovid arvet, saada palun soov e-kirjaga riina.arund@gmail.com. Sularahas kohapeal saad tasuda vaid eelneval kokkuleppel.

Küsimuste korral võta julgesti ühendust riina.arund@gmail.com või telefoni teel 5661 1392.

Kohtumiseni!

Riina Arund
RYC® sertifitseeritud juhendaja
Kuupäeva valik *
Vali palun sobivaim kuupäev, millal soovid osaleda.
Võtan isikliku joogamati kaasa *
Eesnimi *
Perekonnanimi *
E-postiaadress *
Kui oled sünnitanud, siis kui palju aega on viimasest sünnitusest möödas?
Kui sünnitusest on möödas vähem kui 3 kuud, kas oled saanud arstilt kinnituse, et võid treeningutega tegeleda?
Clear selection
Kas sul on tervisega seonduvaid teemasid, mis võivad mõjutada treeningute tegemist (selja-, põlve-, puusa-, vaagnapõhja-, südame- vms probleemid)? Kas on olnud hiljutisi operatsioone, lõikuseid, vms? Kui jah, siis palun täpsusta. *
Kui tihti ja milliste treeningutega tegeled?
Kui soovid veel infot lisada, saad seda teha siin:
Palun kirjelda 1-2 eesmärki, mida soovid treeningutega saavutada
Soovin infot teadliku liikumise kohta uudiskirjaga e-maili teel *
Uudiskirja saadan mitte rohkem kui 2x kuus (pigem harvem). E-maili aadressi ma kolmandate osapooltega ei jaga.
Täiendav informatsioon
Vajutades vormil Submit:

* aktsepteerin, et nagu kõikide treeningute puhul, on vigastuste võimalus (ka tõsiste vigastuste) alati olemas ja seda ei saa täielikult välistada. Kui ma tunnen valu, ebamugavust, pearinglust, uimasust või iiveldust, kuulan oma keha, muudan või tulen tehtavast harjutusest välja ja küsin kohe juhendajalt abi. Mõistan, et juhendaja Riina Arund ei ole meditsiinilse haridusega ja tema jagatud informatsiooni ei saa tõlgendada meditsiinilise nõuandena. Ma saan aru, et see on minu kohustus konsulteerida vajadusel oma arstiga, kas sellist tüüpi treeningus osalemine on mulle sobilik.

* kinnitan, et olen täielikult teadlik riskidest ja ohtudest füüsilistes tegevustes osalemisel. Kinnitan, et mul ei ole meditsiinilisi piiranguid, mis võiksid mind takistada personaalsetes või grupitundides osalemisel. Teavitan juhendajat Riina Arundit koheselt kui minu füüsiline seisund on muutunud.

* nõustun võtma täieliku vastutuse kõikide riskide, vigastuste või kahjude (teatud või teadmata), mis võivad treeningu tulemusena ilmneda. Loobun teadlikult, vabatahtlikult ja sõnaselgelt nõuetest Tegutse Teadlikult OÜ omanike, juhendajate, esitajate, sõltumatute lepinguosaliste, töötajate, vabatahtlike ja esindajate ees vigastuste või kahjude eest, mille võin saada oma osalemise tulemusena.

* Treeningsessiooni ajal võib juhendaja kasutada puudutamist, et korrigeerida kehahoidu ja/või aidata tähelepanu juhtida konkreetsele lihaste piirkonnale, millega tegeletakse. Kui ma tunnen ennast ebamugavalt või tunnen ükskõik mil viisil ebamugavust sellisest lähenemisviisist, teavitan sellest viivitamatult juhendajat, kes lõpetab sellise tehnika kasutamise.

* mõistan, et kui ma toon oma lapse sessioonile kaasa, on mu beebi, tema turvalisus ja heaolu täielikult minu vastutada.

* saan aru, et ükskõik millise harjutuste programmi tulemused ei saa olla ette garanteeritud ja minu areng sõltub minu pingutusest ja koostööst sessioonide ja sessioonidevahelisel ajal.

Tühistamine ja osalemisest loobumine:

* Teatades kirjalikult (e-mail, SMS) osalemisest loobumisest ette rohkem kui 24 tundi, tagastatakse ettemakstud osalustasu täies ulatuses.

* Kui etteteatamise aeg on lühem kui 24h, osalustasu tagastamisele ei kuulu.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy