Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Selçuk Şubesi "GÖKÇEALAN ÜZÜM FESTİVALİNE PEDALLIYORUZ" katılım için başvuru formu
Kulübümüze üye olmayanların bu sporu ve kulübümüzü tanıyabilmesi için sadece 3 kere üye olmaksızın katılmasına izin verilir. Bisiklet faaliyetlerimize katılmak için bu form okunmalı ve elektronik olarak imzalanmalıdır.

“KURALLAR, SAĞLIK SORUNLARI VE RİSK BİLGİLENDİRMESİ

Doğada yapılan aktiviteler; Hava Şartları (Fırtına ve/veya Soğuk), kar altındaki yol yapısı, rota ve zorluk derecesi, çığ oluşumu riski, kar yapısı, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi yetersizliği, tecrübe eksikliği, malzeme yetersizliği, fiziksel yetersizlik, antrenman eksikliği, dikkatsizlik, Konsantrasyon eksikliği, aşırı enerji harcanması, özgüven fazlalığı, telaşlanmak, kontrol kaybı vs. nedenleriyle RİSK İÇERİR.

“YÜKSEK TANSİYON, KALP RAHATSIZLIKLARI, ASTIM GİBİ SOLUNUM RAHATSIZLIKLARI İLE ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ (SARA) VS. doğada tedavisi son derece güç olan hastalıklara sahip kişiler faaliyetlere kabul edilmezler. Hastalıklarını beyan etmeyenler sorumluluklarını kendileri taşımakla yükümlüdürler. Ve yalan beyanda bulunanların tespiti halinde yürüyüşlere kabul edilmezler.

Herhangi bir sağlık sorunu olanların bir doktora danışmaları tavsiye edilir. Spor yaparken sorun yaratabilecek bir sağlık problemi olanların veya hamile olanların kayıt aşamasında kulüp görevlilerine durumlarını bildirmeleri gerekmektedir. Spora başlamadan önce üyelerin sağlık kontrolünden geçtiği ve sağlıklı olarak geldiği kabul edilir.

Faaliyet sırasında sigara ve içki içilmez, doğada hiç bir şekilde çöp bırakılmaz, Lider etkinlikteki tek yetkili kişidir. Liderin ve onun belirlediği diğer kulüp görevlilerinin uyarı ve talimatlarına uygun davranmayanlar daha sonraki yürüyüşlere kabul edilmezler.”

Kulübümüz tarafından hazırlanan “KURALLAR, SAĞLIK SORUNLARI VE RİSK BİLGİLENDİRMESİ” şartlarını okuduğumu, riskleri ve tehlikeleri anladığımı, sayılan bu hastalıklardan veya bisiklet sürmeye engel diğer hastalıklardan herhangi birine sahip olmadığımı, bisiklet faaliyetleri için sağlıklı bir kişi olduğumu, ilk kez katılacağım bu yürüyüşünüzde A (KOLAY) grubunda bisiklet süreceğimi, kulübünüzü ve bu sporu tanımak için aday üye olarak aktiviteye katılmak istediğimi kabul ve beyan ederim.
Adı ve Soyadı *
Your answer
TC Kimlik No *
Your answer
Cep Telefonu *
Your answer
Doğum Tarihi *
MM
/
DD
/
YYYY
E-Posta *
Your answer
Onaylıyorum *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy