Miesiąc rodziny 2017 - weź udział w pikniku!
W tym roku już po raz 9. będziemy obchodzić Miesiąc Rodziny. Wrocławskie święto rodziny to odbywająca się co roku na przełomie maja i czerwca kumulacja wydarzeń i atrakcji skierowanych do wszystkich wrocławian, a w szczególności rodzin z dziećmi. Jego ramy czasowe wyznaczają cztery eventy plenerowe: z których każdy odbywa się w samym sercu miasta - na Wyspie Słodowej.

28 maja – Dzień Matki
4 czerwca – Dzień Dziecka
11 czerwca – Dzień Dziadków
25 czerwca– Dzień Ojca

Dołącz do nas, poprowadź własne stanowisko lub wystąp na scenie i zostań PARTNEREM Miesiąca Rodziny 2017!

Zapewniamy:
- możliwość zaprezentowania swojej działalności w samym centrum miasta na imprezie skierowanej specjalnie do rodzin, każdy piknik odwiedza ponad 1000 osób, co pozwala na pozyskanie nowych klientów i pielęgnowanie stałych relacji z obecnymi
- bezpośredni kontakt z klientem i możliwość zaprezentowania mu swojej oferty twarzą w twarz
- rozszerzenie kontaktów partnerskich – możliwość konsultacji, wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy z innymi partnerami Miesiąca Rodziny oraz poznania nowych trendów
- wsparcie techniczne przy organizacji stanowiska (namiot, stoły, krzesła, dostęp do prądu, opieka konferansjera i akustyka, nagłośnienie)
- wsparcie promocyjne przy okazji działań marketingowych Miesiąca Rodziny (plakaty, informacje prasowe, strona internetowa, social media, fotorelacje, wideorelacje)

Liczba stoisk jest jednak ograniczona. Przy ich przydziale będziemy brać pod uwagę jakość Państwa oferty oraz czas zgłoszenia. Atrakcje proponowane uczestnikom powinny mieć interaktywny charakter i być tematycznie powiązane z imprezą. Na wypełnienie formularza czekamy do 21 kwietnia 2017 r.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem kontakt@mojarodzina.wroclaw.pl.

Chcę wziąć udział w pikniku/piknikach Miesiąca Rodziny organizowanych na Wyspie Słodowej w terminie:
(możliwość wyboru kilku terminów)
Required
Propozycja interaktywnych atrakcji przy stanowisku /lub na scenie (animacje, zajęcia, warsztaty)
Your answer
Zapotrzebowanie techniczne (namiot 3x3m, stół, krzesła, dostęp do prądu, przestrzeń wokół namiotu). Proszę o podanie liczby sztuk.
Your answer
Nazwa organizacji
Your answer
Adres
Your answer
Osoba kontaktowa
Your answer
Telefon
Your answer
E-mail
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms