Tanečný kemp MyDANCE Žilina x NEYTIRI Bratislava 2023, GO Kľačno
Dátum konania kempu : 15. - 20. júl 2023

Doprava : spoločne autobusom tam aj späť príp. individuálna

Cena komplet : 290 Eur

PROSÍME ZAČNITE ZADANÍM E-MAILOVEJ ADRESY, FORMULÁR VÁM NA KONCI ZAŠLE KÓPIU PRIHLÁŠKY

Ďakujeme, team tanečného kempu MyDANCE x NEYTIRI
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Popis ubytovania :
Milí rodičia, radi by sme Vám ponúkli pobytový tanečný letný kemp pre Vaše deti. Letný kemp sa uskutoční v krásnom prostredí obce Kľačno v zariadení GO Kľačno. Rekreačné zariadenie sa nachádza v obci, kde má vybudované svoje zázemie - ihriská, amfiteáter, altánky, ohnisko atď.

Areál GO Kľačno prešiel veľkou rekonštrukciou izieb, je kompletne uzavretý, neprístupný verjnosti. Deťom vie ponúknuť dve zrkadlové tanečné sály, ktoré budeme využívať na workshopy ako aj na večerné aktivity. Celodenná strava a pitný režim budú zabezpečené v rovnakej budove vlastnou kuchyňou, kde je možnosť vybrať si aj stravovanie so špeciálnou dietou bez príplatku - bezlepková, bezlaktózová.

Zariadenie teda disponuje ako vonkajším, tak aj vnútorným priestorom vhodným na tanec. Za dobrého počasia môžu niektoré tréningy prebiehať vonku na čerstvom vzduchu, pri škaredom alebo príliš teplom počasí bude aktivita presunutá dnu.

Tento rok k nám na kemp ako špeciálny hosť zavíta speváčka TINA s ktorou pripravíme opäť zaujimavý klip, ktorý sa zverejní po kempe.

Viac o ubytovaní nájdete na www.goklacno.sk
Platba a cena :
Deti budú mať náš stály dozor, pričom počas celého pobytu bude prítomný aj zdravotník. Celková cena za pobyt s plnou penziou, pitným režimom, ubytovaním, dopravou a workshopmi je : 290 Eur.  Po vypísaní tohto formulára sa na účet zasiela bezhotovostná záloha 100 Eur a zbytok sa uhradí do konca školského roka po SMS výzve z našej strany. Doklad o úhrade odovzdávame pri nástupe do autobusu. Nižšie uvádzame predbežný časový rozvrh pre Vašu predstavu. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte : 0903 54 99 44.

Detailné informácie o sústredení (čo si zbaliť, aké doklady treba doniesť vypísané atď) budeme posielať cca 2 týždne pred nástupom na Váš mobil formou SMS správy.

O úmysle využiť ubytovací poukaz prosíme informujte vopred – zaškrtnutím políčka v ďalšom kroku. Dodatočné použitie ubytovacieho poukazu už nebude možné. Doklady k tomuto úkonu dodáme po kompletnej úhrade a ukončení kempu, keďže jedno s potrebných potvrdení je aj absolvovanie kempu.
Ubytovací poukaz od zamestnávateľa : *
Required
Stručný harmonogram :
15. júla 2023 po obede odchod autobusom smer Kľačno, ubytovanie, večera a program

16. júla – 19. júla 2023 plná penzia, celodenný pitný režim, ranná rozcvička, tanec doobeda aj po obede, večer spoločný program (battle, freestyle, hip hop film, hry, atď...)

20. júla 2023 ukončenie stravy obedom, po obede ukončenie tábora a odchod autobusom

Každý deň rozcvička, po raňajkách tréning s lektorom doobeda s prestávkou na desiatu, po obede prestávka na relax a oddych, opäť tréning s lektorom s prestávkou na olovrant,  potom spoločné aktivity až do večere resp. po večeri

Prihláška :
Záväzná prihláška na letný tanečný kemp 15.-20. júla 2023 v objekte GO Kľačno, Kľačno, organizované tanečnou školou MyDANCE Žilina a NEYTIRI Bratislava.

Záväzne prihlasujem svoje dieťa na horeuvedený letný kemp, za podmienok uvedených v tomto informačnom formulári v celkovej cene 290 Eur. Zároveň zasielam bezhotovostnú zálohu vo výške 100 Eur na účet :

SK37 6500 0000 0036 5150 4548

Ďakujeme :-)
Ak súhlasíte s prihlásením, zaškrtnite túto možnosť : *
Záloha (do poznámky prosíme uviesť celé meno dieťaťa): *
Required
Odchod aj príchod busom z miesta : *
Meno a priezvisko dieťaťa : *
Adresa trvalého pobytu dieťaťa (ulica, mesto, PSČ) : *
Rodné číslo dieťaťa : *
Dátum narodenia dieťaťa : *
MM
/
DD
/
YYYY
Meno a priezvisko rodiča  : *
Telefonický kontakt na rodiča : *
Špeciálne požiadavky na stravu (bezlepkové atď ...) *
Dátum vyplnenia prihlášky : *
MM
/
DD
/
YYYY
Stlačením tlačidla ODOSLAŤ (pozri nižšie) odošlete a úspešne dokončíte rezerváciu. Bez tohto kroku NEBUDE Vaša prihláška zaregistrovaná a my o nej nebudeme vedieť. Ak Vám príde kópia rezervácie na Váš mail (pozrite aj spam) všetko je v poriadku a rezerváciu máme v systéme aj my. Ďakujeme
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy