Cyfrowa przedsiębiorczość – formularz rejestracyjny na zajęcia edukacyjne dla klas i grup
Formularz wypełnia Zgłaszający nauczyciel/opiekun grupy, który wyraża chęć udziału grupy w zajęciach. Warsztaty przeznaczone są dla grupy 12-30 osób i są bezpłatne dla szkół publicznych.

Tytuł: Cyfrowa przedsiębiorczość
Grupa wiekowa: 16-19 lat
Wielkość grupy: 12-30 osób
Czas trwania: 90 minut

Cele warsztatu:
▪ Poszerzenie wiedzy na temat cyfrowej przedsiębiorczości, scharakteryzowanie jej specyfiki i przekazanie informacji na temat roli platform sprzedażowych w prowadzeniu biznesu w Internecie.
▪ Poznanie kluczowych czynników decydujących o powodzeniu w prowadzeniu sprzedaży internetowej i przećwiczenie ich w praktyce, w atrakcyjnej formie grupowej pracy nad wyzwaniami.
▪ Opanowanie podstawowych narzędzi internetowych przedsiębiorców i dostarczenie inspiracji do ich różnorodnego wykorzystania.

Uwaga! Każde pole oznaczone gwiazdką (*) jest obowiązkowe.

Regulamin: https://cdt.pl/dam/jcr:4cb233fc-c4bf-438c-9c90-86b97a807f0c/Regulamin%20na%20zaj%C4%99cia%20dla%20grup%20zorganizowanych%20CDT.pdf

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej Rejestracji. Mają Państwo prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem danych jest Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 50, który przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności:
https://cdt.pl/dam/jcr:d699f863-b77a-49a6-a26a-04758be7aa11/polityka_prywatnosci.pdf
Email address *
Imię i nazwisko Zgłaszającego *
Telefon komórkowy Zgłaszającego *
Liczba uczestników *
Preferowana data zajęć *
Klasa *
Preferowana godzina zajęć
Nazwa szkoły *
Newsletter
Clear selection
Uwagi
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy