Опитування студентів щодо проходження практики, стажування та працевлаштування об'єднаних громадах Житомирської області
У зв'язку з проведення реформи децентралізації влади в Україні, значна частина об'єднаних територіальних громадах утворених в межах Житомирської області знаходиться в пошуку молодих фахівців. Вже сьогодні органи місцевого самоврядування об'єднаних громад готові запропонувати проходження практики та стажування для усіх охочих студентів Житомирських ВНЗ. Крім того, розглядається можливість подальшого працевлаштування тих студентів котрі виявлять таке бажання.

Напрямки наявних вакансій є абсолютно різними. Громади шукають юристів, спеціалістів містобудування та архітектури, землевпорядників, державних реєстраторів, енергоменеджерів, фахівців з написання проектів, спеціалістів зі зв'язків з громадськістю, фахівців, що матимуть бажання розвивати напрями спорту, туризму та молодіжної політики в об'єднаній громаді. В окремих випадках керівники громад готові компенсувати працевлаштованим студентам вартість проїзду і навіть забезпечувати, у випадку, необхідності житлом. Не менш важливим залишається питання оплати праці працівників об'єднаних громад. З досвіду можемо зазначити, що середня заробітна плата в успішних громадах для якісних працівників коливається в межах 5 000 - 10 000 гривень.

Відтак, якщо Ви мрієте спробувати свої сили і бути працевлаштованим в об’єднаній громаді Житомирської області, отримувати гідну зарплатню, безпосередньо долучитись до розвитку ОТГ та реалізувати власний амбітний проект, пропонуємо пройти дане опитування!

За детальною інформацією звертайтесь:

Радник з децентралізації Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Романович, тел. +38 (097) 97 697 27. Офіс Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування знаходиться за адресою: м.Житомир, вул. Михайлівська, 8/1.

Ваше ПІБ, група та ВНЗ якому навчаєтесь? *
Your answer
В якому районі Ви проживали до вступу в університет? *
Your answer
Чи розглядаєте можливість повернутись додому після навчання, якщо Вам запропонують гарне робоче місце? *
Your answer
Чому? *
Your answer
Бажаєте пройти практику/стажування у себе дома (громаді/районі)? *
Мрієте реалізувати власний проект? *
Що це за проект? *
Your answer
Ваш контактний номер телефону? *
Your answer
Ваша контактна електронна пошта? *
Your answer
Згідно ЗУ "Про захист персональних даних" надаю згоду Житомирському ВП ЦРМС на збір, обробку та зберігання наданої інформації *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms